Home » Nieuws
16 september : volleybalclinic tijdens de Nationale Sportweek!

16 september : volleybalclinic tijdens de Nationale Sportweek!

09-09-2018

VOLLEYBALCLINICS AVIOR & SV DYNAMO
ZONDAG 16 SEPTEMBER – SPORTHAL KEIZERSLANDEN

Altijd al een keer een training willen krijgen van een topvolleybalster? Tijdens deze clinic wordt de training verzorgd door SV Dynamo, waaronder Lieke Dommerholt! Lieke heeft ook gespeeld bij DeVolCo en SVS! Zij speelt nu bij Dames 1 van SV Dynamo Apeldoorn. Na afloop van de clinic kun je genieten van de oefenwedstrijd tussen SV Dynamo en VC Zwolle 2.
Enthousiast over volleybal? Schrijf je dan snel in!

Tijd: 13.00 – 14.30 uur
Leeftijd: 8 – 12 jaar

SCHRIJF JE IN OP WWW.NATIONALESPORTWEEKDEVENTER.NLVolleybalclinics Avior & SV Dynamo.pdf


© Volleybalvereniging Avior