Home » Nieuws
PD- en opvullingswedstrijden 30 april

PD- en opvullingswedstrijden 30 april

19-04-2016

Op zaterdag 30 april staan de PD wedstrijden op het programma.

De conceptprogramma’s zijn gemaakt en op deze pagina te vinden.

Let op dat er voor de opvullingswedstrijden de locaties en tijden nog niet zeker zijn.

Het schema is in concept gepubliceerd omdat er nog wijzigingen doorgevoerd zouden kunnen worden.

Het kan bv. zijn dat er binnen de PD-poules nog wijzigingen doorgevoerd worden omdat de kans bestaat dat er 2 teams van dezelfde vereniging in dezelfde poule uit kunnen komen.
Na het weekend, wanneer de standen bekend zijn zullen de definitieve versies online geplaatst worden.

Onderstaande teams maken kans (of zijn reeds geplaatst) om deel te mogen/moeten nemen aan de PD dan wel opvullingswedstrijden.

 

Dames

3e Divisie

nr 10 3AD

Longa'59

nr 10 3BD

Arvevo

nr. 2 DPA

DeVoKo 2

Dynamo T 3

nr 2 DPB

VCV 2

Longa'59 2

nr 2 DPC

Gemini 3

nr 2 DPD

Set Up'69

 

Promotieklasse

nr 10 DPA

Krekkers 3

nr 10 DPB

Focus

Isivol

nr 10 DPC

Dynamo A 5

nr 10 DPD

Pegasus 2

Waho

nr 2 D1A

DeVoKo 3

Saasveldia 2

nr 2 D1B

Lutheria 2

nr 2 D1C

Elite/Dynamo 2

nr 2 D1D

Elite/Dynamo

nr 2 D1E

Zeewolde

nr 2 D1F

BSV

Salvora

nr 2 D1G

Trivos 2

nr 2 D1H

Scylla 2

SSS 3

Setash

 

1e klasse

nr 10 D1A

Fellini Vips

nr 10 D1E

 VVH 2

nr 10 D1B

BUVO

Set-Up'65 4

nr 10 D1F

Alterno 6

Devolco 2

Dio Beemte 

nr 10 D1C

Marvo'76

nr 10 D1G

 Ikaros

nr 10 D1D

Halley 2

Smash'68-SCM

Pajodos

nr 10 D1H

 Scylla 3

Set Up’69 2 

Vocasa 4

Invicta

BSVO

nr 2 D2A

Saasveldia 3

Krekkers 5

Rivo Rijs 4

nr 2 D2I

 VVH 3

HVV 

nr 2 D2B

Hengelo 3

WVC Volley 2

nr 2 D2J

 Hellas 2

nr 2 D2C

Aastad 2

nr 2 D2K

 Spiker 3

nr 2 D2D

Esch Stars 2

nr 2 D2L

 Hooiberg

 Salvora 2

 Dynamo 8

nr 2 D2E

Revoc

Time-Out'75

nr 2 D2M

 Tweestroom

 Touche

nr 2 D2F

Vollverijs 2

Orion 4

nr 2 D2N

 Pegasus 7

nr 2 D2G

Orion 3

Vios E

nr 2 D2O

 Agilitas 2

BSVO 2 

nr 2 D2H

WIK S 2

nr 2 D2P

 Xanthos

 Heyendaal 6

Agilitas 3 
 

2e klasse

nr 2 D3A

SVH 4

Devoc 4

Nr 2 D3K

 Swift’64

VVH 4 

nr 2 D3B

Dynamo T 5

Nr 2 D3L

 HEC 3

nr 2 D3C

Fellini Vips 2

Buvo 2

Nr 2 D3M

 Devolco 7

Voorwaarts 5 

nr 2 D3D

SVH 2

Esch Stars 3

Nr 2 D3N

Devolco 8

Devolco 6 

nr 2 D3E

Dash 5

Nr 2 D3O

 Boemerang/K 3

Hexagon 2 

nr 2 D3F

Rivo Riet 4

DIO G

Halley 5

Nr 2 D3P

 Pegasus 8

Isala 2 

Heyendaal 11 

nr 2 D3G

Grol 2

Nr 2 D3Q

 Agilitas 7

nr 2 D3H

Favorita 2

WVS W 4

Nr 2 D3R

 Nuovo 2

nr 2 D3I

Reflex 5

DVO 6

Halle 2

nr 2 D3J

Wevoc 3

Heren

3e Divisie

nr 10 3AH

Apollo 8 2

Devolco'88

nr 10 3BH

Arvevo 2

Bovo

VVH 2

nr 2 HPA

Devolco'88 2

nr 2 HPB

Bovo 2

WSV W 2

nr 2 HPC

Alterno 3

Tweestroom

nr 2 HPD

Heyendaal

SSS 4

Promotieklasse

nr 10 HPA

Holyoke

Aastad

Vosta

nr 10 HPB

Favorita 2

Grol

nr 10 HPC

Dynamo A 5

Blauw-wit

NVC

nr 10 HPD

niemand

nr 2 H1A

Havoc

nr 2 H1B

Wevo'70

Rosstars

nr 2 H1C

niemand

nr 2 H1D

KSH

nr 2 H1E

Volta

nr 2 H1F

Salvora

ABS

Devolco'88 4

nr 2 H1G

niemand

nr 2 H1H

Gemini

1e klasse

nr 10 H1E

 Volta

nr 10 H1F

Salvora

 ABS

Devolco 4 

nr 10 H1G

 niemand

nr 10 H1H

 Gemini

nr 2 H2F

 VZK

ESV 

nr 2 H2G

 VVH 4

nr 2 H2H

niemand

nr 2 H2I

 Volvera 4

Bruvoc 2

Spiker 2

nr 2 H2J

 Boemerang/K

nr 2 H2K

 Heyendaal 3

AZSV DOS

Weekenders

Pegasus 7

nr 2 H2L

 Evoba

Renswouw 4 



© Volleybalvereniging Avior