Home » Nieuws
AVG update 4: Privacy policy in concept klaar

AVG update 4: Privacy policy in concept klaar

12-06-2018

Heeft iedereen de mailstorm van eind mei overleefd? Rond 25 mei kon je niet om de invoering van de AVG heen. Mails over privacy policies vlogen als warme broodjes de mailboxen in :-) Ook de Avior privacy policy is in concept gereed en staat geaggendeerd voor de ALV. Wil je alvast inlezen? De policy is ook toegevoegd aan deze update. 

Als je een vraag wilt stellen of een (potentieel) datalek wilt melden dan kan dat door een mail te sturen naar privacy@vv-avior.nl.

Dit is de vierde AVG-update! Heb je de vorige updates gemist? Kijk dan snel tussen de oude nieuwsberichten. 
Op de ALV in juni zullen we een toelichting geven. Heb je in de tussentijd vragen? Of kan je ons hierbij ondersteunen vanuit kennis en ervaring? Neem vooral contact op met Hanneke!Opzet privacy policy - Versiedatum 14 mei 2018.pdf


© Volleybalvereniging Avior