Home » Nieuws
Payroll Select Bedrijvenvolleybal geslaagd & Avior Business Club van start

Payroll Select Bedrijvenvolleybal geslaagd & Avior Business Club van start

17-06-2018

De finale avond van het Avior Payroll Select Bedrijventoernooi is prima verlopen met een uiteindelijke winst voor Gotink (prestatie poule) en Van Leeuwen (recreatie poule)! Alle deelnemers hartelijk bedankt voor het meedoen en we zien jullie graag volgend jaar terug! 

Voorafgaand aan de finale avond vond de eerste netwerkbijeenkomst van onze Avior Business Club plaats. Hiermee is de Business Club officieel geopend! Rick Verschure van Payroll Select vertelde de aanwezigen wat Payroll doet en inhoudt. John Dommerholt sprak iedereen toe. En Eric Hulzebosch, voormalig schaatser én zanger, deed zijn verhaal over hoe hij begon met schaatsen en over sposoring op een humoristische manier. Dit alles verzorgd onder het genot van een hapje van Gotink catering. Het wat een mooie eerste bijeenkomst! © Volleybalvereniging Avior