Home » Nieuws
Schrijf je in voor het buitentoernooi & de bedankbarbecue!

Schrijf je in voor het buitentoernooi & de bedankbarbecue!

30-05-2017

Schrijf je snel in voor het Avior Buitentoernooi 2017 en/of de Vrijwilligers Bedank Barbecue! 

Programma & locatie

Het Buitentoernooi en de barbecue vinden plaats bij Sporthal Schalkhaar. Het programma ziet er als volgt uit:
12.30 uur - Aanmelden
13.00 uur - Eerste speelrondes
16.30 uur - Einde toernooi
17.30 uur - Start barbecue
22.00 uur - Einde barbecue

Kosten

Deelname aan het buitentoernooi is gratis. De kosten voor de BBQ zijn 5 euro voor kinderen t/m 12 jaar, en 10 euro voor iedereen die ouder is. Dit kun je op 1 juli zelf contant of via pin betalen. Ben je vrijwilliger? Dan is de barbecue ook gratis!

Inschrijven! 

De inschrijvingen voor het buitentoernooi en de vrijwilligersbedankbarbecue is geopend! Je kan je inschrijven als individu (dan plaatst de activiteitencommissie je in een gezellig team) of als team (bestaande uit minimaal 6 personen). Het is wel belangrijk dat iedereen van het team zich individueel inschrijft in verband met het wel of niet zijn van een vrijwilliger én eventuele dieetwensen. Inschrijven kan tot uiterlijk 16 juni via de volgende link: http://vv-avior.nl/formulier/inschrijving/buitentoernooi © Volleybalvereniging Avior