Home » Nieuws
Extra trainen op vrijdag bij Deventer Volleybal Academie

Extra trainen op vrijdag bij Deventer Volleybal Academie

22-09-2017


Ben jij:

  • Leerling van de basisschool groep 7/8 of scholier van het Etty Hillesum Lyceum, klas 1 t/m 4? 
  • Helemaal gek van volleybal? 
  • Super fanatiek? 
  • Niet bang om moe te worden? 
  • Niet bang voor een beetje spierpijn? 
  • Lang en/óf iemand met balgevoel? 

Als je alle vragen met een JA kunt beantwoorden, dan ben je geschikt en is de Deventer Volleybal Academie écht iets voor jou. Je bent uitgenodigd voor de selectietraining. Dit is een unieke kans om je passie te volgen, het maximale uit jezelf te halen en kijken hoe ver je in het volleybal kunt komen!

De trainingen zijn gericht om jou individueel beter te maken. Je krijg aanwijzingen die precies bij jou passen. Je wordt sterker, sneller en je techniek gaat met sprongen vooruit. Dit is een basis waar je heel je verdere volleyballeven plezier van hebt. Iedereen stijgt, exclusief, een súper mooi volleybalshirt met jouw naam!

Als je op de middelbare school zit (B/C-jeugd), trainen we op vrijdagochtend voor school van 6.45 uur tot 8.30 uur. Zit je nog op de basisschool (CMV niv. 5 en 6), dan trainen we 's middags van 15.00 - 17.00 uur.

Selectietraining: Zondag 24 september 2017
Waar: De Scheg, zaal 5
Hoe laat:  10.00 - 11.30 uur
Ouderbijeenkomst: 11.30-ca. 12.00 uur

Wil je meedoen of heb je nog vragen? Stuur een mailtje naar: dva@johnogink.nl
Aanmelden kan tot dit weekend!© Volleybalvereniging Avior