Home » Nieuws
Extra volleyballen op vrijdag en/of zondag

Extra volleyballen op vrijdag en/of zondag

08-09-2018

Volleyballen is een technische sport. De leeftijd tussen 10 en 16 jaar wordt gezien als de ‘gouden jaren’. Op deze leeftijd leren kinderen makkelijk en snel. Hier hebben ze hun hele (volleybal)leven plezier van en het is veelal bepalend voor het uiteindelijke eindniveau.

Er zijn twee mogelijkheden om extra te trainen:

  1. Op de zondagen voor kinderen die in de C,B of A-jeugd zijn ingedeeld.  De selectietraining is op 16 september a.s. Aanmelden kan t/m 12 september. Voor informatie zie http://www.johnogink.nl/regiotrainingen---nieuwe-stijl.html.
  2. Op de vrijdagen voor school (voor middelbare scholieren – ingedeeld in B of C jeugd) en na school (voor basisschoolleerlingen – ingedeeld in CMV nivo 3-4 of CMV 5-6). De selectietraining is op 23 september a.s. Kijk voor meer informatie op: http://www.johnogink.nl/deventer-volleybal-academie.html

De trainingen zijn individueel gericht aanvullend op de clubtraining, leerzaam en super leuk!© Volleybalvereniging Avior