Home » Nieuws
Geslaagde CMV-clinics

Geslaagde CMV-clinics

29-01-2017


Dit seizoen zijn er twee clinics geweest voor onze trainers binnen de cmv. De eerste clinic was vooral gericht op 'Hoe geef ik training?', 'Wat is daarbij belangrijk?' en 'Hoe bouw ik een training op?'. Kinderen van niveau 4 hebben die ochtend geholpen door de oefeningen voor te doen. Hartstikke bedankt daarvoor!

De tweede clinic is gegeven door Jouke de Haan en Marco Boelens. De trainers wilden graag oefenstof in handen hebben. Dus deze clinic is vooral bedoeld geweest om trainers oefenstof te geven bij de technieken onderarms en bovenhands. Daarbij hebben ze de opbouw van niveau 1 tot 6 gezien en hoe je een oefening kunt uitbreiden. Ook hebben we smashball gedaan, een mooie aanvulling op de standaard manier van trainen.

De trainers gingen naar huis met veel informatie die ze toe kunnen passen in de trainingen. Zo worden onze trainers steeds beter in training geven!

Jeugd Technische Commissie

 

          

 

 © Volleybalvereniging Avior