Home » Nieuws
Gezocht: CMV coördinator  en trainers

Gezocht: CMV coördinator  en trainers

07-04-2017


Wij zijn als Jeugd Technische commissie hard op zoek naar een enthousiaste CMV coördinator. Als CMV coördinator zorg je ervoor dat de organisatie van trainingen en wedstrijden voor kinderen tot +/- 12 jaar goed verloopt. Je hebt daarbij voortdurend contact met trainers, coaches, ouders en natuurlijk ook de Jeugd Technische Commissie. 

Ben je geïnteresseerd? Meld je dan aan bij Roy Wichink Kruit: jeugdvoorzitter@vv-avior.nl 

Verder zijn we als JTC op zoek naar trainers die voor hun eigen training (of als je dat liever hebt, op een andere dag) een cmv-/jeugdteam training willen geven. Dit hoeft natuurlijk niet voor niets. Je krijgt hier een vrijwilligersvergoeding voor. Wil jij jouw volleybalkennis doorgeven aan de volgende Avior-generatie? Meld je dan ook aan bij Roy Wichink Kruit: jeugdvoorzitter@vv-avior.nl
 © Volleybalvereniging Avior