Home » Nieuws
Jeugd oliebollentoernooi 2017 (B- en C-jeugd)

Jeugd oliebollentoernooi 2017 (B- en C-jeugd)

27-11-2017

Naast het avondtoernooi voor de A-jeugd, recreanten en senioren teams wordt dit jaar ook een Jeugd Oliebollentoernooi georganiseerd! Deze vindt ook plaats op 27 december, van 13.00 - 17.00 uur, in De Scheg. Alle deelnemende leden krijgen natuurlijk oliebollen, maar ook aan leuke prijzen is gedacht :) Bij inschrijving krijg je als deelnemer een lootje waarmee je kans maakt op een aantal leuke prijzen én als winnend team mag je 's avonds de mystery guest van het senioren toernooi ontmoeten!! 

Dagindeling

12.45 uur: Verzamelen
13.00 uur: Begin toernooi
16.45 uur: Prijsuitreiking
19.00 uur: Voor het winnende team een Meet & Greet met de mystery guest

Inschrijving

Inschrijven voor dit toernooi kan via de inschrijflijsten die het jongerenbestuur komt brengen op de training. Inschrijving kost 2 euro en dient meegenomen te worden op 27 december.
Het jongeren bestuur gemist? Inschrijven kan ook met een DM op de jeugd insta (aviorjeugd)!© Volleybalvereniging Avior