Home » Nieuws
Kledingcommissie: teamtassen ophalen & tafels gezocht

Kledingcommissie: teamtassen ophalen & tafels gezocht

17-08-2017

De volleybalschoenen mogen weer aan: het zaalseizoen staat op het punt van beginnen! Als kledingcommissie zijn wij bezig met het inpakken van de teamtassen. Om alles optimaal te laten verlopen, zijn wij nog op zoek naar 2 tafels voor in onze kledingberging. Heeft u toevallig nog eentje staan? Dan zouden wij deze graag in gebruik nemen! Aanstaande zaterdag (19 augustus) zijn wij om 10 uur in de kledingberging, kunnen wij dan de tafel(s) misschien van u overnemen? 

Daarnaast is het op 9 september mogelijk om de kledingtassen per team op te halen in de kledingberging. Let op: het betreft een nieuwe werkwijze die ingaat vanaf dit seizoen! Op de website hebben we een toelichting gezet over de nieuwe werkwijze van de kledingcommissie. Bij het ophalen van de kleding wordt een kledingcontract ondertekend. Na het ophalen van de kleding is er een moment om de kleding qua maten te wisselen; dit is op 15 september. Teams zijn hiervoor zelf verantwoordelijk. De data staan al vast. Bespreek dus in je team wie dit teamtaakje op zich neemt. Meer informatie staat op: http://vv-avior.nl/algemeen/organisatie/kledingcommissie 

Tot op 9 september!

De kledingcommissie

PS; houd de website in de gaten, binnenkort gaat de Avior webshop voor Avior kleding live! © Volleybalvereniging Avior