Home » Nieuws
Laatste kans voor handhaving in 2e divisie

Laatste kans voor handhaving in 2e divisie

12-05-2017

De dames van Avior maken nog altijd kans op handhaving in de tweede divisie. De volleybalsters zagen het Eekbeekse Spiker verliezen tegen Rosstars en krijgen zaterdag 13 mei de mogelijkheid om een en ander recht te zetten tegen de ploeg uit Rossum. 

Avior ging zaterdag 6 mei in Eerbeek met 3-2 onderuit tegen Spiker en moest hopen dat die ploeg vervolgens zou verliezen van Rosstars. Dat gebeurde ook: in het Overijsselse Rossum werd het maar liefst 3-0 voor Rosstars. 

Avior en Rosstars mogen nu zaterdag 13 mei vanaf 16.00 uur in een rechtstreeks duel uitmaken wie volgend seizoen in de tweede divisie speelt. Daarbij kan Rosstars zich in sporthal Schalkhaar een 3-2 nederlaag veroorloven, maar bij elke Avior-overwinning met andere cijfers (3-0 en 3-1) is Avior de gelukkige. 

Avior dames 1 - Rosstars dames 1          
Zaterdag 13 mei 2017 om 16.00 uur
Sporthal Schalkhaar          

 © Volleybalvereniging Avior