Home » Nieuws
Informatie mei instroom Deventer Volleybal Academie

Informatie mei instroom Deventer Volleybal Academie

07-05-2018

Volleyballen is een technische sport. De leeftijd tussen 10 en 16 jaar wordt gezien als de ‘gouden jaren’. Op deze leeftijd leren kinderen makkelijk en snel. Hier hebben ze hun hele (volleybal)leven plezier van en het is veelal bepalend voor het uiteindelijke eindniveau. 

Vanaf mei zijn er geen wedstrijden meer en trainen we nog maar 1x per week.

Daarom willen we attenderen op de volgende mogelijkheid voor uw kind om extra te trainen:

Op de vrijdagen voor school (voor middelbare scholieren) en na school (voor basisschoolleerlingen). 18 en 25 mei a.s  zijn er twee momenten voor tussentijdse instroom bij de Deventer Volleybal Academie. Nadere informatie voor u en uw kind is bijgevoegd. 

De trainingen zijn individueel gericht aanvullend op de clubtraining. Deelname is een verrijking in de (volleybal)ontwikkeling van uw kind.Uitnodiging jeugd (basisschool en EHL) - instroom mei - voor de Deventer Volleybal Academie.pdf

Informatie ouders - instroom mei '18 - (basisschool en EHL) Deventer Volleybal Academie.pdf


© Volleybalvereniging Avior