Home » Nieuws
Nevobovolleybalkamp in Heukelom voor 10-12 jarigen

Nevobovolleybalkamp in Heukelom voor 10-12 jarigen

06-02-2018

Voor volleyballers van 10 tot 12 jaar is er een volleybalkamp in Heukelom van 22 juli tm 28 juli 2018. De Heukeloms Hoefke is een grote en gezellige groepsaccommodatie en gelegen naast een sportveld. In hetzelfde gebouw wordt in verschillende slaapzalen geslapen. De volleybaltrainingen worden in een sporthal in Oisterwijk gegeven, waar de deelnemers op de fiets naar toe gaan. Op het kamp wordt door de begeleiding, in samenwerking met de deelnemers gekookt.

Op de aankomst dag (22 juli) mogen de ouders tot na het avondeten blijven. Zo kunnen de deelnemers en hun ouders de omgeving, de begeleiders en de andere deelnemers beter leren kennen. 

Op volleybalkamp wordt er natuurlijk veel volleybal gespeeld, maar er is ook veel tijd voor allerlei andere te gekke activiteiten. Spannende bosspelen, spetterende shows, ingewikkelde puzzeltochten en sportieve themaspelen. De goed opgeleide leiding bedenkt een afwisselend programma, zodat er geen kans op verveling kan ontstaan.

Op www.volleybalkampen.nl staat meer informatie en is inschrijven mogelijk.

Nevobovolleybalkamp in Heukelom wordt georganiseerd door de NeVoBo.© Volleybalvereniging Avior