Home » Nieuws
Oliebollentoernooi 2017: Meld je aan!!

Oliebollentoernooi 2017: Meld je aan!!

15-11-2017

Beste Avioranen,  

Op 27 december is het weer zover, het tweede oliebollentoernooi van Avior! Zoals inmiddels bekend mag zijn na een 1e maal proefdraaien afgelopen jaar, een gezellige avond volleyballen met daaraan gekoppeld een Verloting & Verwerping van leuke prijsjes en prijzen. De opbrengsten van de verloting komen ten goede aan de clubkas.  Ook dit toernooi willen we naast het normale potje volleybal ook weer één of enkele leuke surprise spelvorm(en) aan jullie voorschotelen. We laten nog even in het midden hoe dat er precies uit gaat zien. Het toernooi is gezien het tijdstip opengesteld voor Jeugd A, recreanten en de senioren Nevobo teams. Schrijf je individueel in, of je nu actief volleyballer bent, coach, scheidsrechter, trainer of sponsor! Dit kan met het online formulier

Teams en wedstrijdindelingen zijn dus nog een beetje een verrassing, gaan dus volgen op de avond zelf, lekker husselen, laat je verrassen. Doe je niet mee dan is natuurlijk ook eenieder van harte welkom voor support en gezelligheid. Familie, opa’s, oma’s en aanhang van harte welkom voor een gezellige avond met bijbehorend hapje en drankje.  

Om de voorbereiding “een beetje” te kunnen stroomlijnen vragen we jullie dus om je op individuele basis je uiterlijk 17 december aan te melden. Met een inmiddels zo’n grote vereniging als de onze is wel een beetje een uitdaging om een toernooi goed in elkaar te puzzelen, vandaar de sluitingstermijn.  

Zaal open:  19:00 uur, De Scheg
Aanvang wedstrijden: 19:30 uur   

We hopen op een grandioze opkomst, tot de 27e!  

Heren 7 

Inschrijven kan via: http://vv-avior.nl/formulier/inschrijving/oliebollentoernooi

P.S. Ook voor onze B- en C-jeugd hebben we een oliebollentoernooi: op dezelfde dag, maar dan van 13 - 17 uur! Inschrijven voor dit toernooi kan via de inschrijflijsten die het jongerenbestuur komt brengen op de training. © Volleybalvereniging Avior