Home » Nieuws
Onderzoek naar kaartverkoop EK meisjes onder 18 jaar 2017

Onderzoek naar kaartverkoop EK meisjes onder 18 jaar 2017

09-12-2016


Ik ben Noël de Ruijter en studeer aan de Hogeschool Rotterdam. Ik zit momenteel in het derde jaar van mijn opleiding CE: Sportmarketing & Management. Voor mijn opleiding loop ik tot eind december stage bij de Nevobo (Nederlandse Volleybalbond). Ik ben bezig met een onderzoek over de kaartverkoop voor het EK meisjes onder 18 jaar 2017.

Het EK meisjes onder 18 jaar wordt in april 2017 gehouden te Arnhem. Deze enquête wordt gehouden om er achter te komen hoe de kaartverkoop voor het EK meisjes onder 18 jaar gestimuleerd kan worden.

Deze enquête neemt ongeveer 7 minuten in beslag en kan ingevuld worden tot 18 december 2016. Ben je een volleyballiefhebber tussen de 15 en 50 jaar? Je zou mij erg helpen met mijn onderzoek als je deze enquête invult. De antwoorden zullen anoniem en vertrouwelijk behandeld worden.

www.enquetemaken.be/toonenquete.php?id=289439

Dank je wel voor je tijd en medewerking! © Volleybalvereniging Avior