Home » Nieuws
Oud en Nieuw Jeugdkamp

Oud en Nieuw Jeugdkamp

19-05-2016

Ook dit jaar gaan we weer op kamp met de jeugd, en het thema van dit jaar is Oud en Nieuw. Er zijn al heel veel kinderen die meegaan, maar er is nog wel wat plek over. Dus als je nog mee wilt moet je je gauw nog even opgeven. Opgeven kan via deze link: http://goo.gl/forms/jN40du8oLL
Met dit formulier hebben we dan meteen alle informatie digitaal. Vergeet ook niet om de kosten (40 euro per kind) over te maken naar NL70 SNSB 0933 4686 01 tnv DeVolCo'88, en vermeld vooral ook achternaam en voornaam.

Je kunt je nog maar even opgeven, dus snel inschrijven!

Meer weten? Download de folder onderaan het artikel.

Nog vragen? Bel naar Deborah of Lotte; hun nummers staan in onderstaande folder.

 

De jeugdcommissie

 

 

 Kampfolder2016.pdf


© Volleybalvereniging Avior