Home » Nieuws
Oud papier ophalen

Oud papier ophalen

11-09-2016


Zoals onze voorzitter tijdens de feestavond vertelde, zijn er de komende twee weken cursusrondes georganiseerd ten behoeve van de certificering om oud papier op te mogen halen. Op maandag 12-09 wordt er al gestart in De Scheg!

De cursussen zijn zó ingedeeld, dat de meeste teams kort voor of na de training de cursus kunnen volgen. De teams waarvoor dit niet geldt, worden vriendelijk doch dringend verzocht om aan te sluiten bij één van de cursussen. Dit geldt in ieder geval voor alle teams die dit seizoen zijn ingedeeld om papier op te halen.

Let op: minimale leeftijd is 18 jaar, ieder team dient drie lopers te leveren en op 1 oktober starten de eerste teams al!

Voor vragen kun je terecht bij Aniek, via oudpapier@vv-avior.nl. 

Dank allen voor de medewerking en tot ziens bij de cursus!

Bekijk hieronder het cursusschema en ophaalschema.Cursusschema en teamindeling uitdraai 10 sept.pdf


© Volleybalvereniging Avior