Home » Nieuws
Geef je op voor de regiotrainingen!

Geef je op voor de regiotrainingen!

09-09-2017

Volleyballen is een technische sport. Om écht goed te worden moet je veel en goed trainen. De leeftijd tussen 10 en 16 jaar wordt gezien als de ‘gouden jaren’. Op deze leeftijd leren kinderen makkelijk en snel. Hier hebben ze hun hele (volleybal)leven plezier van en het is veelal bepalend voor het uiteindelijke eindniveau.

Daarom biedt de Deventer Volleybal Academie extra volleybalmogelijkheden aan. Op de zondagochtenden is de mogelijkheid om regiotrainingen te volgen. De inschrijving is in principe tot en met 10 september. De selectietraining is al op zondag 17 september tussen 10-14 uur afhankelijk van de trainingsgroep. Nadere info:

http://www.johnogink.nl/regiotrainingen---nieuwe-stijl.html

De trainingen zijn individueel gericht aanvullend op de clubtraining.© Volleybalvereniging Avior