Home » Nieuws
Trainen in de vakanties

Trainen in de vakanties

14-10-2018

Herfst vakantie
In de herfstvakantie (20 t/m 28 oktober) trainen de jeugdteams niet. De senioren en recreanten teams trainen gewoon door (mocht het duidelijk zijn dat een training niet doorgaat dan graag z.s.m. bij de coördinator melden, zodat we de zaal nog kunnen afzeggen).

Kerstvakantie
Deze vakantie loopt van 22 december 2018 t/m 06 januari 2019.
In deze vakantie liggen de trainingen voor de jeugd, senioren en recreanten stil.
Wel wordt op 27 december het jaarlijkse oliebollentoernooi georganiseerd!

Krokusvakantie
Deze vakantie is van 16 februari t/m 24 februari 2019.
In deze vakantie wordt er door de jeugdteams niet en door de senioren en recreanten teams wel getraind (ook hier geldt dat als er teams niet trainen, wij dit z.s.m. willen weten).

Meivakantie en einde seizoen
De meivakantie start op 27 april en loopt t/m 05 mei 2019.
De competitie eindigt op zaterdag 13 april. Tot aan de mei vakantie wordt doorgetraind in het huidige schema. Na de meivakantie vanaf 06 mei starten we met de voorbereidingen van het nieuwe seizoen. Informatie over het schema vanaf 06 mei volgt t.z.t.

Namens de JTC en STC© Volleybalvereniging Avior