Home » Nieuws
Van Oldeniel teamsponsor van dames 5

Van Oldeniel teamsponsor van dames 5

14-10-2016

Wilfried van Oldeniel en voorzitter John Dommerholt hebben het sponsorcontract getekend. De komende 3 jaar is Van Oldeniel verbonden als teamsponsor aan volleybalvereniging Avior. Het logo prijkt op de shirts van Avior Dames 5.

Van Oldeniel staat voor het betere voetenwerk, zeker ook in sport! Sport vraagt nu eenmaal meer van uw voeten. Wanneer deze niet meer ideaal staan of functioneren levert dat snel klachten en/of blessures op. Voorkomen is het natuurlijk het best, maar voor het herstel van blessures aan voet/enkel/onderbeen/knie zijn de juiste sport-inlays van het grootste belang om z.s.m. het veld weer in te gaan (overigens gaan vergoedingen uit de aanvullende ziektekostenverzekering niet ten laste van uw eigen risico). Tevens is van Oldeniel het aanmeetpunt voor de “Herzog compressiekousen”; ook zo’n fijn hulpmiddel bij bijv. shin splint, kuit- en hamstringklachten. Zie ook www.vanoldeniel.nu© Volleybalvereniging Avior