Home » Teams

Wedstrijdschema

woensdag 02 december 2020
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Avior DS 7Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AHeeten Sportief HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
donderdag 10 december 2020
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 4e Klasse KTerwolde DS 1 Avior DS 12Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Dames 3e Klasse NVoorwaarts DS 6 Avior DS 10Jachtlustplein 7
7391BW
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 4Bussenweide 2
7231NE
 
vrijdag 11 december 2020
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
  zaalwacht:D9
bardienst:XR1  
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 BVC'73 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 SV Dynamo Apeldoorn DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
zaterdag 12 december 2020
09:00CMV 3 - 1e KlasseVocluma N3 2 Avior N3 2Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : MB1
tellen : MC2 
09:30CMV 3 - 1e KlasseVoorwaarts N3 2 Avior N3 2Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : MB1
tellen : MC2 
10:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 A.B.S. N3 1Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : MB1
tellen : MC2 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
  zaalwacht:H2
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Apollo 8 HS 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
  zaalwacht:H1
bardienst:D9  
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Apollo 8 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 4 Voorwaarts N4 5Jachtlustplein 7
7391BW
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
13:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 3Koekoeksweg 24
8171VH
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:00Heren 2e Klasse GBSV HS 1 Avior HS 7Veldhofweg 33
7361TA
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:15Dames Derde divisie BInnovatiemakelaars.nl WSV DS 1 Avior DS 2Bussenweide 2
7231NE
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Dames 3e Klasse MSalvora DS 4 Avior DS 11Zwolsestraat 65
8101AB
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
18:00Dames Tweede divisie BFlash Nieuwleusen DS 1 Avior DS 1Burg. Backxlaan 257
7711AD
 
zaterdag 19 december 2020
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 WIK Steenderen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
zaterdag 02 januari 2021
00:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
vrijdag 08 januari 2021
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
zaterdag 09 januari 2021
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 De Bevers DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D4 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
15:00Dames 2e Klasse KLanghenkel/HEC DS 2 Avior DS 9Postweg 37
8181VK
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames 2e Klasse LBruvoc DS 1 Avior DS 8L.R. Beijnenlaan 20
6971LE
 
maandag 11 januari 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Volleybal Voorst DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 12 januari 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV DR 1 Avior DR 7Bussenweide 2
7231NE
 
donderdag 14 januari 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 D.S.C. DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 D.S.C. DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 1Heuvelweg 40
8105SZ
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 5Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
vrijdag 15 januari 2021
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Salvora DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Bruvoc DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Bruvoc DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Terwolde DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:15Dames 2e Klasse KA.B.S. DS 2 Avior DS 9Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
21:00Heren 1e Klasse FSV Dynamo Apeldoorn HS 7 Avior HS 6De Voorwaarts 55
7321MA
 
21:15Heren Promotieklasse BDros-Alterno HS 3 Avior HS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
zaterdag 16 januari 2021
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 SV Dynamo Apeldoorn DS 9Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
16:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 VIOS Eefde DS 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 PRIMA2DIO DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Tornado Geesteren DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Volleybalvereniging Zeewolde DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Blok EVC DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Trivos DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 SV Dynamo Apeldoorn DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 SV Dynamo Apeldoorn HS 10Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Heren Eerste divisie AVeracles HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
16:00Dames 2e Klasse LRood-Wit '75 DS 1 Avior DS 8de Lange Slagen 29
8131DP
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
17:00Heren Derde divisie ASalVo'18 HS 1 Avior HS 2Brinkweg 50
8141NH
 
17:00Heren Promotieklasse CLibero'99 HS 1 Avior HS 4Educalaan 3
8251GC
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
maandag 18 januari 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 VIOS Eefde DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 19 januari 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 6Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AWIK Steenderen XR 1 Avior XR 1Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
woensdag 20 januari 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
19:30Dames 3e Klasse MGTH/Torpedo DS 2 Avior DS 11Paalbergweg 26
7351AG
 
donderdag 21 januari 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 Salvora DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 SV Dynamo Apeldoorn HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Heren Promotieklasse CSSS HS 4 Avior HS 4Rietberglaan 4
3771RD
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
20:00Heren 1e Klasse FBlok EVC HS 1 Avior HS 5Koekoeksweg 24
8171VH
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVV Forza DR 1 Avior DR 8Verwoldseweg 16
7245AH
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
21:00Dames 1e Klasse FVoorwaarts DS 2 Avior DS 6Jachtlustplein 7
7391BW
 
vrijdag 22 januari 2021
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Klarenbeek DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 AETOS HS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:30Dames 1e Klasse EVolleybalvereniging Zeewolde DS 1 Avior DS 5Horsterweg 25
3891EV
 
zaterdag 23 januari 2021
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:30Dames 2e Klasse LVoorwaarts DS 4 Avior DS 7Jachtlustplein 7
7391BW
 
14:30Dames Derde divisie BVoorwaarts DS 1 Avior DS 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
14:30Dames 1e Klasse FSalvora DS 2 Avior DS 4Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:00Dames 1e Klasse ESDS DS 1 Avior DS 3Rochetstraat 2
3781CZ
 
16:30Heren 2e Klasse GSV Dynamo Apeldoorn HS 8 Avior HS 7De Voorwaarts 55
7321MA
 
17:00Dames 3e Klasse NBruvoc DS 2 Avior DS 10L.R. Beijnenlaan 20
6971LE
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
18:00Dames Tweede divisie BWIK Steenderen DS 1 Avior DS 1Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
maandag 25 januari 2021
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 5Kerklaan 22
8196KW
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
dinsdag 26 januari 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
woensdag 27 januari 2021
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ASDS Haarle XR 1 Avior XR 1Veldkampsweide 1
7448RB
 
20:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse Asv SOCII HR 1 Avior HR 1Lankhorsterstraat 3 B
7234SR
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AS.C. GORSSEL DR 1 Avior DR 1Molenweg 53 -55
7213XD
 
donderdag 28 januari 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VV Forza DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Dames 2e Klasse KJumbo Van Andel-Ormi DS 3 Avior DS 9Sportlaan 1
8162BE
 
vrijdag 29 januari 2021
21:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Set Up '69 DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Dros-Alterno DS 8Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Vocluma DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 1e Klasse FSV Dynamo Apeldoorn HS 7 Avior HS 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
21:15Heren 1e Klasse FA.B.S. HS 1 Avior HS 6Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
zaterdag 30 januari 2021
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 Heeten Sportief N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : MB4
tellen : MC3 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
16:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 BSV DS 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 SDS DS 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
18:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Vocluma DS 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 Bruvoc HS 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Voorwaarts DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Dros-Alterno DS 9Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 VVH HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 HVV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 2 Avior N5 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Heeten Sportief N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 8Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Heren Derde divisie ALIVO HS 1 Avior HS 2Eltensestraat 4
6922JB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
18:30Heren Promotieklasse BLIVO HS 2 Avior HS 3Eltensestraat 4
6922JB
 
19:30Heren Eerste divisie AAxell Claims / Sovoco HS 1 Avior HS 1Oude Utrechtseweg 10
3768CC
 
maandag 01 februari 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Bruvoc DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVolleybal Voorst DR 1 Avior DR 9Schoolstraat 14
7383CG
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
dinsdag 02 februari 2021
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
woensdag 03 februari 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Heeten Sportief HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
donderdag 04 februari 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 VIOS Eefde DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Lettele XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
vrijdag 05 februari 2021
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
zaterdag 06 februari 2021
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Heren 1e Klasse FAvior HS 6 REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
16:00Heren Derde divisie ATime Out'75 HS 1 Avior HS 2Dr. C.A.J. Quantstraat 17
7478XA
 
16:30Heren Promotieklasse BKerkemeijer Gemini HS 1 Avior HS 3Haarloseweg 10
7271BT
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
maandag 08 februari 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ALettele XR 1 Avior XR 1Sportweg 1
7434RZ
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ABVC'73 DR 1 Avior DR 7Beukenlaan 1
7244BB
 
dinsdag 09 februari 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Dash DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Klarenbeek DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse ABorplat HR 1 Avior HR 1Dreef 1
7414EA
 
20:30Dames 4e Klasse KPRIMA2DIO DS 4 Avior DS 12Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AD.S.C. DR 2 Avior DR 5Dorpsstraat 30
7431CL
 
donderdag 11 februari 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Avior DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 s.c. Wesepe DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 8Paalbergweg 26
7351AG
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AVIOS Eefde DR 1 Avior DR 1Bargeweg 5
7211DC
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
vrijdag 12 februari 2021
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 4 BSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 E.S.V. DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Volga HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Dames 3e Klasse MGTH/Torpedo DS 3 Avior DS 11Paalbergweg 26
7351AG
 
21:15Heren 1e Klasse FA.B.S. HS 1 Avior HS 5Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
zaterdag 13 februari 2021
15:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Skopein Wivoc HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 HVV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 BSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Kerkemeijer Gemini DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Bovo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 Dros-Alterno HS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
11:30Dames Derde divisie BSV Dynamo Apeldoorn DS 3 Avior DS 2De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Dames 1e Klasse FSV Dynamo Apeldoorn DS 6 Avior DS 6De Voorwaarts 55
7321MA
 
16:00Dames 2e Klasse LRood-Wit '75 DS 1 Avior DS 7de Lange Slagen 29
8131DP
 
16:30Dames 1e Klasse EBlauw Wit DS 1 Avior DS 3Stouwdamsweg 4
8096BB
 
maandag 15 februari 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 16 februari 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Avior DR 9Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 4Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
woensdag 17 februari 2021
20:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Avior DS 8Piet van Donkplein 1
7422LW
 
donderdag 18 februari 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 S.C. GORSSEL DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:00Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Voorsterslag/VC Zwolle HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
vrijdag 19 februari 2021
19:15Dames 3e Klasse MDros-Alterno DS 10 Avior DS 11Waleweingaarde 101
7329BD
 
maandag 22 februari 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
vrijdag 26 februari 2021
19:15Dames 1e Klasse FA.B.S. DS 1 Avior DS 6Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
19:15Heren 2e Klasse GA.B.S. HS 2 Avior HS 7Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 1 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
maandag 01 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
dinsdag 02 maart 2021
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
woensdag 03 maart 2021
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
donderdag 04 maart 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
vrijdag 05 maart 2021
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse ADash DR 1 Avior DR 9het Jebbink 13
7251BH
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
zaterdag 06 maart 2021
00:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseHeeten Sportief N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 SV CCW '16 N5 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftHeeten Sportief N6 1 Avior N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 3 Avior N5 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
maandag 08 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 09 maart 2021
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ASalvora DR 1 Avior DR 6Zwolsestraat 65
8101AB
 
woensdag 10 maart 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
donderdag 11 maart 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 D.S.C. DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
vrijdag 12 maart 2021
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AD.S.C. HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 30
7431CL
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
zaterdag 13 maart 2021
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 Blok EVC HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
18:30Dames Derde divisie BREBO ERA Makelaars/Rebelle DS 1 Avior DS 2Ericaplein 1 A
6951CP
 
18:30Dames 3e Klasse NREBO ERA Makelaars/Rebelle DS 4 Avior DS 10Ericaplein 1 A
6951CP
 
maandag 15 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 D.S.C. DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 16 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
woensdag 17 maart 2021
20:30Dames 2e Klasse KBlok EVC DS 2 Avior DS 9Koekoeksweg 24
8171VH
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
donderdag 18 maart 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 S.C. GORSSEL DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
zaterdag 20 maart 2021
00:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : MB1
tellen : MC2 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
maandag 22 maart 2021
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
dinsdag 23 maart 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ASalvora DR 1 Avior DR 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
woensdag 24 maart 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AVIOS Eefde DR 2 Avior DR 6Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
donderdag 25 maart 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
vrijdag 26 maart 2021
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
zaterdag 27 maart 2021
00:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftHeeten Sportief N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
00:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseHeeten Sportief N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
00:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
maandag 29 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
woensdag 31 maart 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
maandag 05 april 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 06 april 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 S.C. GORSSEL DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
woensdag 07 april 2021
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
donderdag 08 april 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
vrijdag 09 april 2021
20:30Dames 2e Klasse LBruvoc DS 1 Avior DS 7L.R. Beijnenlaan 20
6971LE
 
dinsdag 13 april 2021
20:00Dames 4e Klasse KPRIMA2DIO DS 5 Avior DS 12Gentiaanstraat 804
7322CZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AD.S.C. DR 2 Avior DR 3Dorpsstraat 30
7431CL
 
woensdag 14 april 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AS.C. GORSSEL DR 1 Avior DR 2Molenweg 53 -55
7213XD
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AS.C. GORSSEL DR 2 Avior DR 9Molenweg 53 -55
7213XD
 
donderdag 15 april 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
vrijdag 16 april 2021
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SV Dynamo Apeldoorn HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Tornax HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 1e Klasse ESV Dynamo Apeldoorn DS 5 Avior DS 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
zaterdag 17 april 2021
13:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Pauwervoll HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Webton Hengelo HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 HHB coaching/CSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 5Koekoeksweg 24
8171VH
 
15:00Dames 3e Klasse NSV Dynamo Apeldoorn DS 8 Avior DS 10De Voorwaarts 55
7321MA
 
16:00Dames 1e Klasse FVIOS Eefde DS 1 Avior DS 6Bargeweg 5
7211DC
 
16:30Dames Tweede divisie BTiMaX/DeVoKo DS 1 Avior DS 1Molendijk 14
7591PT
 
16:30Dames 2e Klasse LSalvora DS 3 Avior DS 7Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Heren 2e Klasse GDros-Alterno HS 6 Avior HS 7Waleweingaarde 101
7329BD
 
17:00Dames 4e Klasse KBruvoc DS 3 Avior DS 12L.R. Beijnenlaan 20
6971LE
 
17:00Dames 3e Klasse MSV Dynamo Apeldoorn DS 10 Avior DS 11De Voorwaarts 55
7321MA
 
17:30Dames Derde divisie BTweeVV DS 1 Avior DS 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 


© Volleybalvereniging Avior