Home » Teams

Wedstrijdschema

zaterdag 27 februari 2021
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
maandag 01 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Heeten Sportief DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 Avior DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 2 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
dinsdag 02 maart 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Voorwaarts DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Heren Promotieklasse BVIOS Eefde HS 1 Avior HS 3Bargeweg 5
7211DC
 
woensdag 03 maart 2021
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 4Bosweg 12 -14
7382CC
 
donderdag 04 maart 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 Luttenberg DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 Volleybal Voorst XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ALuttenberg DR 2 Avior DR 3Heuvelweg 40
8105SZ
 
vrijdag 05 maart 2021
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 AETOS JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA4 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D11 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA4 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D11 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA1 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Voorwaarts MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Hevo MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 Dros-Alterno MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 Volta MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Heeten Sportief DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Hevo DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 PRIMA2DIO DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse ADash DR 1 Avior DR 9het Jebbink 13
7251BH
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 6Waleweingaarde 101
7329BD
 
zaterdag 06 maart 2021
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHeeten Sportief N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSV CCW '16 N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 SV CCW '16 N5 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Klarenbeek MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Hevo MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 A.B.S. MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA3 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 Spiker MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Blauw Wit DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D12 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 DIOS MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 A.B.S. DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 SV Dynamo Apeldoorn DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : H6 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Dash/DVO JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 VZK DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren 2e Klasse GAvior HS 7 WSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Hevo DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 WaHo DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Dames 2e Klasse KBlok EVC DS 2 Avior DS 9Koekoeksweg 24
8171VH
 
00:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 3 Avior N5 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftHeeten Sportief N6 1 Avior N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 2Dorpsstraat 3
8111AA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Salvora N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hooiberg N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 Heeten Sportief N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVocluma N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 3Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseHevo N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hooiberg N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 2 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 3Brinkweg 50
8141NH
 
12:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftWevo 70 MA 1 Avior MA 1Legtenbergerstraat 6
7595XB
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 2e Klasse LDros-Alterno DS 8 Avior DS 8Waleweingaarde 101
7329BD
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
16:00Heren Derde divisie AHarambee HS 1 Avior HS 2Drienerlolaan 5
7522NB
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
17:00Heren Promotieklasse CHellas HS 1 Avior HS 4Elektraweg 5
8071CX
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
19:00Heren Eerste divisie ATen Brinke Set Up IJsselmuiden HS 1 Avior HS 1Oosterholtseweg 11
8271PS
 
maandag 08 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 VIOS Eefde DR 3Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 09 maart 2021
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 s.c. Wesepe DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ASalvora DR 1 Avior DR 6Zwolsestraat 65
8101AB
 
woensdag 10 maart 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse Asv Twello XR 2 Avior XR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
donderdag 11 maart 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 D.S.C. DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:30Dames 1e Klasse EPauwervoll DS 1 Avior DS 3Herderlaan 51
3851BC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ALuttenberg DR 1 Avior DR 2Heuvelweg 40
8105SZ
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 5Daendelsweg 2
8051DX
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Dames 3e Klasse MVoorwaarts DS 5 Avior DS 11Jachtlustplein 7
7391BW
 
vrijdag 12 maart 2021
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA3 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Dros-Alterno MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Salvora DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Hellas DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AD.S.C. HR 1 Avior HR 1Dorpsstraat 30
7431CL
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AHeeten Sportief DR 3 Avior DR 7Dorpsstraat 3
8111AA
 
zaterdag 13 maart 2021
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Heeten Sportief MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA4 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D12 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftAvior MC 1 EVV Bultman-Hartholt MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Volleybal Voorst MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D6 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : H4 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 SVH VC JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 SDS HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 Blok EVC HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Renswouw HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftA.B.S. MB 2 Avior MB 4Prinses Margrietlaan 14
7437VD
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTrivos JC 1 Avior JC 2Campuslaan 14
6602HX
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftVoorwaarts N5 1 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Vocluma N5 1de Heemen 5
8106AL
 
11:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftREBO ERA Makelaars/Rebelle MA 1 Avior MA 5Ericaplein 1 A
6951CP
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
11:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAETOS JC 1 Avior JC 1Breezandpad 13
6843JM
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
12:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 4Händelstraat 45
6961AB
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
13:00Vocluma MC 1 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
13:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftRabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Avior MA 3Sportweg 1
7006GJ
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 4e Klasse KSpiker DS 5 Avior DS 12Händelstraat 45
6961AB
 
14:00Dames 2e Klasse LSpiker DS 3 Avior DS 7Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
14:30Dames Tweede divisie BLammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 Avior DS 1Wildehof 2
7631GX
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
15:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 1 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
15:00Dames 1e Klasse FHevo DS 2 Avior DS 4Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Dames 1e Klasse EVZK DS 1 Avior DS 5Heikamp 2
8091RC
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftSalvora MB 1 Avior MB 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
18:30Dames Derde divisie BREBO ERA Makelaars/Rebelle DS 1 Avior DS 2Ericaplein 1 A
6951CP
 
18:30Dames 3e Klasse NREBO ERA Makelaars/Rebelle DS 4 Avior DS 10Ericaplein 1 A
6951CP
 
maandag 15 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 D.S.C. DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 16 maart 2021
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 3 Avior DR 5Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse Asv Twello DR 2 Avior DR 1Zuiderlaan 5
7391TZ
 
woensdag 17 maart 2021
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AInnovatiemakelaars.nl WSV HR 1 Avior HR 1Bussenweide 2
7231NE
 
donderdag 18 maart 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 S.C. GORSSEL DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 sv Twello XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 Rood-Wit '75 DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
vrijdag 19 maart 2021
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 VoCASA JC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D10 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D11 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA1 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 Voorwaarts MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 2 A.B.S. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Klarenbeek DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Pauwervoll DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
19:30Heren Promotieklasse CVolta HS 1 Avior HS 4Grietenij 22 2
8233BZ
 
zaterdag 20 maart 2021
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : MB4
tellen : MC3 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : JB1
tellen : MC5 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : MB1
tellen : MC2 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 2 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : JB1
tellen : MC5 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 1 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
fluiten : JB1
tellen : MC5 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 Dros-Alterno MB 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Klarenbeek MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 Trivos JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D10 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Klarenbeek MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Spiker DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Tornado Geesteren MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D10 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 De Bevers DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D4 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren 1e Klasse FAvior HS 5 Avior HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Spiker DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 A.B.S. DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
00:00Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftDros-Alterno MB 2 Avior MB 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseHooiberg N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 3 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
10:30CMV 3 - HoofdklasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 4 Avior N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:15Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftHevo MC 2 Avior MC 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Jongens B 2e Klasse A Eerste helftDash/DVO JB 1 Avior JB 1het Jebbink 13
7251BH
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
11:30CMV 3 - HoofdklasseVocluma N3 1 Avior N3 1de Heemen 5
8106AL
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftVoorwaarts MC 2 Avior MC 3Jachtlustplein 7
7391BW
 
12:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftVoorwaarts MA 2 Avior MA 4Jachtlustplein 7
7391BW
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
13:00Heren Derde divisie AROOT Twente '05 HS 1 Avior HS 2Veilingstraat 20
7545LZ
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Dames 2e Klasse KLanghenkel/HEC DS 2 Avior DS 9Postweg 37
8181VK
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
15:00Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftVollverijs MA 1 Avior MA 3't Veld 33
7061DD
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:00Heren Promotieklasse BWIK Steenderen HS 1 Avior HS 3Prins Bernhardlaan 3
7221BA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftHeeten Sportief MC 1 Avior MC 1Dorpsstraat 3
8111AA
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames 2e Klasse LBruvoc DS 1 Avior DS 8L.R. Beijnenlaan 20
6971LE
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
17:00Dames Derde divisie BVVH DS 1 Avior DS 2Parkweg 4
3842AD
 
17:00Heren Eerste divisie APlainwater Donitas HS 1 Avior HS 1Blauwborgje 16
9747AC
 
maandag 22 maart 2021
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
19:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse Asv Welsum DR 1 Avior DR 3Kerklaan 22
8196KW
 
dinsdag 23 maart 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse ASalvora DR 1 Avior DR 2Zwolsestraat 65
8101AB
 
woensdag 24 maart 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Volleybal Voorst HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
19:30Dames 3e Klasse MGTH/Torpedo DS 2 Avior DS 11Paalbergweg 26
7351AG
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AVIOS Eefde DR 2 Avior DR 6Bargeweg 5
7211DC
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AHeeten Sportief DR 4 Avior DR 8Dorpsstraat 3
8111AA
 
donderdag 25 maart 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Hooiberg DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 s.c. Wesepe DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 sv Twello DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 VIOS Eefde DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
19:30Dames 2e Klasse LGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 7Paalbergweg 26
7351AG
 
20:00Heren 1e Klasse FBlok EVC HS 1 Avior HS 5Koekoeksweg 24
8171VH
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
20:30Dames 1e Klasse FInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 6Bussenweide 2
7231NE
 
vrijdag 26 maart 2021
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D10 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : Paulien Janssen (D9) 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 E.S.V. MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Blauw Wit HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Elite/Dynamo HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 Dros-Alterno DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:15Dames 1e Klasse EDros-Alterno DS 6 Avior DS 3Waleweingaarde 101
7329BD
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
19:30Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse ABSV XR 1 Avior XR 1Veldhofweg 33
7361TA
 
zaterdag 27 maart 2021
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftHeeten Sportief N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 SV CCW '16 N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHooiberg N4 1 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Avior MA 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : H5 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftAvior MB 3 Avior MB 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D5 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Meisjes A 1e Klasse D Eerste helftAvior MA 3 BVC'73 MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : H1 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Jongens B 2e Klasse A Eerste helftAvior JB 1 Mintonette JB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Vips Bardot HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 Autoschade Van der Werf/SSS HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseVoorwaarts N5 1 Avior N5 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftSalvora N5 1 Avior N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseHeeten Sportief N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Voorwaarts N5 2Hooiberglaan 11
8121RA
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Vocluma N5 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
10:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Hevo N3 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftDynamo Tubbergen MA 1 Avior MA 1Sportlaan 4
7651LD
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:00Dames 4e Klasse KBSV DS 3 Avior DS 12Veldhofweg 33
7361TA
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
12:30Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftSalvora MC 1 Avior MC 1Zwolsestraat 65
8101AB
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
13:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVVH JC 1 Avior JC 2Parkweg 4
3842AD
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:00Klarenbeek MC 1 Avior MC 6Bosweg 12 -14
7382CC
 
14:00Dames 1e Klasse EJumbo Van Andel-Ormi DS 2 Avior DS 5Sportlaan 1
8162BE
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:15Jongens C 1e Klasse A Eerste helftVoCASA JC 2 Avior JC 1Symfoniestraat 200
6544TN
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
14:30Dames 1e Klasse FSpiker DS 2 Avior DS 4Händelstraat 45
6961AB
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftKlarenbeek MB 1 Avior MB 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
16:30Heren 2e Klasse GSpiker HS 1 Avior HS 7Händelstraat 45
6961AB
 
16:30Dames 3e Klasse NHeeten Sportief DS 2 Avior DS 10Dorpsstraat 3
8111AA
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
17:00Dames Tweede divisie BSimplex/SSS DS 1 Avior DS 1Rietberglaan 4
3771RD
 
maandag 29 maart 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse AAvior DR 7 Bruvoc DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
dinsdag 30 maart 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 Volleybal Voorst DR 1Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
woensdag 31 maart 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 9Bargeweg 5
7211DC
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AS.C. GORSSEL DR 1 Avior DR 1Molenweg 53 -55
7213XD
 
donderdag 01 april 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 BSV XR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Avior DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:30Heren 1e Klasse FHVV HS 1 Avior HS 6Daendelsweg 2
8051DX
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse ARood-Wit '75 DR 1 Avior DR 3de Lange Slagen 29
8131DP
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AVoorwaarts HR 1 Avior HR 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
zaterdag 03 april 2021
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
02:00Meisjes C 1e Klasse D Eerste helftDros-Alterno MC 2 Avior MC 1Waleweingaarde 101
7329BD
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
09:30Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
12:00Jongens B 2e Klasse A Eerste helftArcade Pollux JB 1 Avior JB 1Ada Kokstraat 20
7572EA
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
13:00Dames Tweede divisie BHeyendaal DS 1 Avior DS 1Heyendaalseweg 141
6525AJ
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
15:00Dames Derde divisie BSet Up '69 DS 1 Avior DS 2Marktstraat 59
3925JP
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
16:45Heren Eerste divisie ADIO/Bedum HS 2 Avior HS 1Sportlaan 14
9781CL
 
maandag 05 april 2021
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:15Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 2 sv Twello DR 2Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 3e Klasse ADe Hoven DR 1 Avior DR 7Mulderskamp 164
7205BZ
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AHooiberg DR 1 Avior DR 3Hooiberglaan 11
8121RA
 
dinsdag 06 april 2021
19:15Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 8 S.C. GORSSEL DR 2Ganzeboomsweg 5
7433ES
 
woensdag 07 april 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Bruvoc HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
21:00Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AKlarenbeek DR 1 Avior DR 5Bosweg 12 -14
7382CC
 
donderdag 08 april 2021
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
20:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 6 VIOS Eefde DR 1Lebuïnuslaan 3
7415DM
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AAvior DR 9 Heeten Sportief DR 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 4 sv Welsum DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 1e Klasse FPRIMA2DIO HS 2 Avior HS 6Zilverschoon 112
7322GK
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
21:00Heren Promotieklasse CBlauw Wit HS 2 Avior HS 4Stouwdamsweg 4
8096BB
 
vrijdag 09 april 2021
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 2 Gemini JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA4 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA1 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA4 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA4 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftAvior MC 5 Hevo MC 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftAvior MC 3 Rood-Wit '75 MC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftAvior MB 1 VVH MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Terwolde DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 2e Klasse GAvior HS 7 BSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Dros-Alterno DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
19:00Dames 2e Klasse KSV Dynamo Apeldoorn DS 7 Avior DS 9De Voorwaarts 55
7321MA
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
21:15Heren 1e Klasse FDros-Alterno HS 4 Avior HS 5Waleweingaarde 101
7329BD
 
zaterdag 10 april 2021
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftSV CCW '16 N6 1 Avior N6 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 1 Avior N5 3Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 6 1e Klasse A Eerste helftAvior N6 1 Avior N6 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 3 Salvora N5 2Piet van Donkplein 1
7422LW
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 5 Dros-Alterno MA 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftAvior JC 1 VVH JC 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
12:30Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Salvora DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:30Dames 3e Klasse NAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D8 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Meisjes A Hoofdklasse B Eerste helftAvior MA 1 Salvora MA 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Blok EVC DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:30Dames Tweede divisie BAvior DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse FAvior DS 4 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames 1e Klasse EAvior DS 5 Dros-Alterno DS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:30Dames Derde divisie BAvior DS 2 Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
00:00Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftDio Ugchelen MB 2 Avior MB 5Heemradenlaan 130
7329BZ
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftLuttenberg MA 2 Avior MA 4Heuvelweg 40
8105SZ
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Heeten Sportief N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1de Heemen 5
8106AL
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Salvora N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 2Brinkweg 50
8141NH
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Salvora N4 1Jachtlustplein 7
7391BW
 
09:30CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Voorwaarts N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
10:00CMV Hanze Noord Niveau 5 1e Klasse A Eerste helftAvior N5 1 Voorwaarts N5 1de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseVocluma N5 1 Avior N5 2de Heemen 5
8106AL
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Voorwaarts N4 4Brinkweg 50
8141NH
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Voorwaarts N4 2Jachtlustplein 7
7391BW
 
11:00CMV 3 - HoofdklasseAvior N3 1 Vocluma N3 1Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
11:15Meisjes B 1e Klasse G Eerste helftHevo MB 1 Avior MB 2Brinkweg 50
8141NH
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
15:00Vocluma MC 2 Avior MC 6de Heemen 5
8106AL
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:00Heren Derde divisie AApollo 8 HS 2 Avior HS 2H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
16:30Heren Promotieklasse BBVC'73 HS 2 Avior HS 3Beukenlaan 1
7244BB
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
19:15Heren Eerste divisie AApollo 8 HS 1 Avior HS 1H.F. Roetgerinklaan 5
7623AX
 
dinsdag 13 april 2021
20:00Dames 4e Klasse KPRIMA2DIO DS 5 Avior DS 12Gentiaanstraat 804
7322CZ
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AD.S.C. DR 2 Avior DR 3Dorpsstraat 30
7431CL
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Heren 2e Klasse GPRIMA2DIO HS 3 Avior HS 7Zilverschoon 112
7322GK
 
woensdag 14 april 2021
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
21:15Recreanten IJsselstreek Heren 1e Klasse AAvior HR 1 Lettele HR 1Piet van Donkplein 1
7422LW
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVIOS Eefde DR 4 Avior DR 8Bargeweg 5
7211DC
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AS.C. GORSSEL DR 1 Avior DR 2Molenweg 53 -55
7213XD
 
20:30Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AS.C. GORSSEL DR 2 Avior DR 9Molenweg 53 -55
7213XD
 
donderdag 15 april 2021
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 1e Klasse AAvior DR 1 Salvora DR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Mix 1e Klasse AAvior XR 1 WIK Steenderen XR 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:45Recreanten IJsselstreek Dames 2e Klasse AAvior DR 5 Luttenberg DR 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 SalVo'18 HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:15Heren 1e Klasse FAvior HS 5 PRIMA2DIO HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
20:30Dames 3e Klasse NPRIMA2DIO DS 2 Avior DS 10Zilverschoon 112
7322GK
 
vrijdag 16 april 2021
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse KAvior DS 9 WSV DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren 1e Klasse FAvior HS 6 SV Dynamo Apeldoorn HS 6Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Heren Promotieklasse BAvior HS 3 Tornax HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 4e Klasse KAvior DS 12 Dros-Alterno DS 11Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 2e Klasse LAvior DS 7 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
21:00Dames 1e Klasse EAvior DS 3 Avior DS 5Garderegimentsweg 23
7433MA
 
19:00Dames 1e Klasse ESV Dynamo Apeldoorn DS 5 Avior DS 3De Voorwaarts 55
7321MA
 
21:15Dames 1e Klasse FDros-Alterno DS 5 Avior DS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
zaterdag 17 april 2021
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Avior MC 6 Vocluma MC 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftAvior MA 4 Hevo MA 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : MA5 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
fluiten : D10 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftAvior MC 4 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
10:30Meisjes B 3e Klasse J Eerste helftAvior MB 5 Vocluma MB 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
13:30Heren Promotieklasse CAvior HS 4 Pauwervoll HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
14:00Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Klarenbeek DS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Heren Derde divisie AAvior HS 2 Webton Hengelo HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
15:30Dames 2e Klasse LAvior DS 8 Voorwaarts DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
16:00Dames 1e Klasse FAvior DS 6 Avior DS 4Garderegimentsweg 23
7433MA
 
17:30Heren Eerste divisie AAvior HS 1 HHB coaching/CSV HS 1Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Heren 1e Klasse FAvior HS 6 REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames 3e Klasse MAvior DS 11 Voorwaarts DS 7Garderegimentsweg 23
7433MA
 
18:00Dames Derde divisie BAvior DS 2 Dros-Alterno DS 3Garderegimentsweg 23
7433MA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
00:00Meisjes C 3e KLasse K Eerste helftHooiberg MC 2 Avior MC 5Hooiberglaan 11
8121RA
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftTweeVV JC 1 Avior JC 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
09:15Meisjes C 2e Klasse N Eerste helftHevo MC 1 Avior MC 3Brinkweg 50
8141NH
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
11:30Meisjes C 2e Klasse M Eerste helftSpiker MC 1 Avior MC 2Händelstraat 45
6961AB
 
11:30Meisjes B 2e Klasse J Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 4De Voorwaarts 55
7321MA
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
12:00Jongens C 1e Klasse A Eerste helftGemini JC 1 Avior JC 1Schubertstraat 1
6661AW
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:00Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVVH MB 2 Avior MB 1Parkweg 4
3842AD
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
13:30Meisjes A 2e Klasse I Eerste helftSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 5De Voorwaarts 55
7321MA
 
14:15Meisjes B 1e Klasse F Eerste helftVolta MB 1 Avior MB 1Grietenij 22 2
8233BZ
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
14:30Heren Promotieklasse CDros-Alterno HS 2 Avior HS 4Waleweingaarde 101
7329BD
 
15:00Dames 1e Klasse EBlok EVC DS 1 Avior DS 5Koekoeksweg 24
8171VH
 
15:00Dames 3e Klasse NSV Dynamo Apeldoorn DS 8 Avior DS 10De Voorwaarts 55
7321MA
 
16:00Heren Derde divisie ATime Out'75 HS 1 Avior HS 2Dr. C.A.J. Quantstraat 17
7478XA
 
16:00Dames 1e Klasse FVIOS Eefde DS 1 Avior DS 6Bargeweg 5
7211DC
 
16:30Heren Promotieklasse BKerkemeijer Gemini HS 1 Avior HS 3Haarloseweg 10
7271BT
 
16:30Dames Tweede divisie BTiMaX/DeVoKo DS 1 Avior DS 1Molendijk 14
7591PT
 
16:30Dames 2e Klasse LSalvora DS 3 Avior DS 7Zwolsestraat 65
8101AB
 
16:30Heren 2e Klasse GDros-Alterno HS 6 Avior HS 7Waleweingaarde 101
7329BD
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 3e Klasse MSV Dynamo Apeldoorn DS 10 Avior DS 11De Voorwaarts 55
7321MA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:00Dames 2e Klasse KHooiberg DS 1 Avior DS 9Hooiberglaan 11
8121RA
 
17:30Dames Derde divisie BTweeVV DS 1 Avior DS 2Burgemeester Cees van der Knaapweg 10
6717VZ
 
donderdag 22 april 2021
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
19:00Recreanten IJsselstreek Dames 5e Klasse AVoorwaarts DR 2 Avior DR 9Jachtlustplein 7
7391BW
 
zaterdag 24 april 2021
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 
00:00Dames Tweede divisie BTornado Geesteren DS 1 Avior DS 1
 


© Volleybalvereniging Avior