Home » Teams

Wedstrijdschema

zaterdag 16 februari 2019
10:303B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 5 WIK Steenderen MB 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA3  zaalwacht:D1
bardienst:MB2  
10:302B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 2 Heeten Sportief MB 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA3 
10:301C-jeugd - TopklasseAvior JC 1 Dros-Alterno JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D1 
12:301Senioren - 2e KlasseAvior DS 6 Dros-Alterno DS 8Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D5  zaalwacht:D6
bardienst:MC2  
12:302B-jeugd - 1e KlasseAvior MB 1 SV Dynamo Apeldoorn MB 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA1 
12:303C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA1 
14:301Senioren - 2e KlasseAvior DS 5 Hooiberg DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D6  zaalwacht:D5
bardienst:H7 H7 
14:302A-jeugd - HoofdklasseAvior JA 1 Dros-Alterno JA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H6 
14:303A-jeugd - 1e KlasseAvior MA 2 SDS MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D6 
16:3012Senioren - Derde divisieAvior DS 1 Scylla DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:D2
bardienst:JA1 JA1 
16:303B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 3 Luttenberg MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : JA1 
18:301Senioren - PromotieklasseAvior DS 2 Auto van Oort/Rebelle DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:H6
bardienst:H5 H5 
18:303Senioren - 1e KlasseAvior DS 4 Heeten Sportief DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Andre Groothuis () 
18:302Senioren - 1e KlasseAvior HS 6 Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H4 
09:00C-jeugd - 2e KlasseBruvoc MC 1 Avior MC 5Rhienderoord
BRUMMEN
 
09:00C-jeugd - 3e KlasseDros-Alterno MC 6 Avior MC 7Alternohal
APELDOORN
 
09:00C-jeugd - 1e KlasseVVH MC 1 Avior MC 1De Sijpel
HARDERWIJK
 
11:00C-jeugd - 2e KlasseDros-Alterno MC 5 Avior MC 3Alternohal
APELDOORN
 
13:00Senioren - 1e KlasseBlok EVC HS 1 Avior HS 4De Koekoek
VAASSEN
 
13:00Senioren - 3e KlasseBruvoc DS 2 Avior DS 8Rhienderoord
BRUMMEN
 
13:00C-jeugd - 1e KlasseDros-Alterno JC 2 Avior JC 3Alternohal
APELDOORN
 
13:30Senioren - 2e KlasseSpiker DS 3 Avior DS 7De Bhoele
EERBEEK
 
15:30Senioren - 3e KlasseSpiker DS 4 Avior DS 10De Bhoele
EERBEEK
 
16:00Senioren - 1e KlasseDe Hofnar-Bovo HS 3 Avior HS 3Stationsplein
AALTEN
 
16:00C-jeugd - 2e KlasseLuttenberg MC 1 Avior MC 6De Achterberg
LUTTENBERG
 
18:00C-jeugd - 1e KlasseApollo 8 JC 1 Avior JC 2de Veste
BORNE
 
19:30Senioren - Eerste divisieAxell Claims / Sovoco HS 1 Avior HS 1De Bunt
SOEST
 
woensdag 20 februari 2019
21:15Teuge DR 1 Avior DR 8Gymzaal Bleriotstraat
TEUGE
 
donderdag 21 februari 2019
00:00Avior XR 1 sv Twello XR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Senioren - 4e KlasseAvior DS 11 HVV DS 3Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : D9 
zaterdag 23 februari 2019
09:30B-jeugd - 2e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 2Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
09:45Avior MA Springendal-Set-Up`65 MADe Schalm
OOTMARSUM
 
09:45Avior JA Apollo 8 JAde Veste
BORNE
 
11:00Avior JC Volley Tilburg JCDe Dijk
DORDRECHT
 
11:00Avior JA Taurus JAde Veste
BORNE
 
11:00Volley Tilburg MC Avior MCThijs van der Polshal
WOERDEN
 
11:30B-jeugd - 2e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MB 5 Avior MB 4Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
12:00B-jeugd - 2e KlasseSV Loil MB 1 Avior MB 5de Zomp
DIDAM
 
12:00Avior JC Sliedrecht Sport JCDe Dijk
DORDRECHT
 
12:00Avior MA Apollo 8 MADe Schalm
OOTMARSUM
 
13:00A-jeugd - 2e KlasseDros-Alterno MA 3 Avior MA 4Alternohal
APELDOORN
 
13:00Avior MC VCE/PSV MCThijs van der Polshal
WOERDEN
 
13:00Volley Tilburg JA Avior JAde Veste
BORNE
 
14:00Avior MC SV Dynamo Apeldoorn MCThijs van der Polshal
WOERDEN
 
14:00VC Polaris JA Avior JAde Veste
BORNE
 
14:00Tornado Geesteren MA Avior MADe Schalm
OOTMARSUM
 
15:00Forza Hoogland JC Avior JCDe Dijk
DORDRECHT
 
16:00Impala MA Avior MADe Schalm
OOTMARSUM
 
18:00Senioren - 1e KlasseHeva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1 Avior HS 6HYDRA sportcentrum van Pallandt
VARSSEVELD
 
maandag 25 februari 2019
20:002Senioren - 1e KlasseAvior HS 4 Avior HS 5De Scheg
DEVENTER
fluiten : H6 
20:152Senioren - 2e KlasseAvior DS 5 Avior DS 7De Scheg
DEVENTER
fluiten : D6 
20:00Senioren - 2e KlasseRood-Wit '75 DS 1 Avior DS 6De Lange Slag
WIJHE
 
dinsdag 26 februari 2019
21:00Avior DR 1 sv Twello DR 1't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
20:45Innovatiemakelaars.nl WSV DR 1 Avior DR 4de Kei
WARNSVELD
 
woensdag 27 februari 2019
17:30C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 2 Avior MC 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : Nathalie Fransen-Keizer (D7) 
19:30Klarenbeek DR 3 Avior DR 7MFC Klarenbeek (De Pauw)
KLARENBEEK
 
20:45Heeten Sportief DR 1 Avior DR 6Sporthal Heeten
HEETEN
 
21:15VIOS Eefde HR 1 Avior HR 1De Stuw
EEFDE
 
donderdag 28 februari 2019
20:45Avior DR 9 Avior DR 8Keizerslanden
DEVENTER
 
19:45Avior DR 3 Salvora DR 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
 
vrijdag 01 maart 2019
21:00Senioren - 1e KlasseSV Dynamo Apeldoorn HS 6 Avior HS 5Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
zaterdag 02 maart 2019
11:001C-jeugd - TopklasseAvior JC 1 Twente '05 JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10  zaalwacht:D10
bardienst:JB1  
11:002C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 2 VVH MC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10 
11:003B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 4 Luttenberg MB 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10 
13:001C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 2 Apollo 8 JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D12  zaalwacht:D12
bardienst:JC1  
13:002C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 3 Seesing Personeel | Longa`59 JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D12 
09:30B-jeugd - 1e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MB 2 Avior MB 1Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
12:30B-jeugd - 2e KlasseSalvora MB 2 Avior MB 3Tijenraan
RAALTE
 
13:30A-jeugd - 2e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MA 3 Avior MA 3Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
14:30Salvora DR 1 Avior DR 2Tijenraan
RAALTE
 
16:30A-jeugd - HoofdklasseDros-Alterno JA 1 Avior JA 1Alternohal
APELDOORN
 
18:30Senioren - Eerste divisieEVV Bultman-Hartholt HS 1 Avior HS 1't Huiken
ELBURG
 
18:30Senioren - 3e KlasseSalvora DS 4 Avior DS 9Tijenraan
RAALTE
 
maandag 04 maart 2019
20:15Avior DR 7 Avanti DR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
00:00Abnormaal XR 1 Avior XR 1Nijhof Sporthal
BROEKLAND OV
 
20:30De Hoven DR 1 Avior DR 4Theo Thijssen school
ZUTPHEN
 
dinsdag 05 maart 2019
21:00Avior HR 1 Borplat HR 1Zaal De Kuip
DEVENTER
  zaalwacht:H5
20:30Salvora DR 1 Avior DR 1Tijenraan
RAALTE
  zaalwacht:H5
woensdag 06 maart 2019
19:00Senioren - 2e KlasseGTH/Torpedo DS 1 Avior DS 6Dorpshuis Hoenderloo
HOENDERLOO
  zaalwacht:H5
20:15Lettele DR 1 Avior DR 6De Spil
LETTELE
  zaalwacht:H5
20:30S.C. GORSSEL DR 1 Avior DR 2't Trefpunt
GORSSEL
  zaalwacht:H5
donderdag 07 maart 2019
21:001Senioren - 1e KlasseAvior HS 5 Dros-Alterno HS 4Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : Ingeborg Mentink (D7) 
21:002Senioren - 3e KlasseAvior DS 9 Voorwaarts DS 7Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : D10 
20:30Senioren - 1e KlasseRabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 Avior HS 6Topsporthal Achterhoek
DOETINCHEM
 
20:30Senioren - 4e Klasses.c. Wesepe DS 1 Avior DS 11De Nieuwe Coers
WESEPE
 
vrijdag 08 maart 2019
19:001C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 5 Klarenbeek MC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10  zaalwacht:D9
bardienst:RD2  
19:002C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 3 Labyellov JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D9 
19:003B-jeugd - HoofdklasseAvior JB 1 SV Dynamo Apeldoorn JB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D9 
21:001Senioren - 3e KlasseAvior DS 10 Bruvoc DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D5  zaalwacht:D10
21:001Senioren - 1e KlasseAvior HS 3 Dash HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H2 
21:003Senioren - 2e KlasseAvior DS 7 Dros-Alterno DS 9Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Casper Zoetbrood (H4) 
19:15A-jeugd - 2e KlasseDros-Alterno MA 2 Avior MA 4Alternohal
APELDOORN
 
20:15s.c. Wesepe DR 2 Avior DR 8De Nieuwe Coers
WESEPE
 
20:45Bruvoc DR 1 Avior DR 9Rhienderoord
BRUMMEN
 
21:15Senioren - Derde divisieDros-Alterno DS 4 Avior DS 1Alternohal
APELDOORN
 
zaterdag 09 maart 2019
09:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 1 A.B.S. N3 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Avior N4 3De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 4 Hevo N4 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
09:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 3 Hooiberg N3 2De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Avior N4 2De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
09:30CMV 3 - 1e KlasseHooiberg N3 1 Avior N3 2De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
10:00CMV 2 - 1e KlasseAvior N2 1 Salvora N2 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
10:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 2De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
10:00CMV 4 - 1e KlasseA.B.S. N4 1 Avior N4 3De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
10:30CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 2 Avior N4 4De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
10:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 1 Avior N3 2De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
11:00CMV 2 - 1e KlasseAvior N2 1 Hooiberg N2 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
11:00CMV 4 - 1e KlasseA.B.S. N4 1 Avior N4 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
11:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 3 Avior N3 4De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
11:30CMV 3 - 1e KlasseVoorwaarts N3 2 Avior N3 4De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Avior N4 4De Scheg
DEVENTER
fluiten : MB2
tellen : MC6 
13:301C-jeugd - 3e KlasseAvior MC 7 Dio Ugchelen MC 2't Haarhuus
SCHALKHAAR
fluiten : H1  zaalwacht:MC7
15:301C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 3 Blok EVC MC 1't Haarhuus
SCHALKHAAR
fluiten : D12  zaalwacht:MC3
16:152Senioren - 1e KlasseAvior HS 4 A.B.S. HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H5  zaalwacht:H4
bardienst:D10 D10 
16:151Senioren - PromotieklasseAvior HS 2 VVH HS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen 
16:153C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 6 Dros-Alterno MC 6Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D12 
18:153Senioren - 4e KlasseAvior DS 12 Langhenkel/HEC DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H2  zaalwacht:D12
bardienst:H6 H6 
18:1512Senioren - Eerste divisieAvior HS 1 VC Sneek HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen 
09:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 5De Jachtlust
TWELLO
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 1 Hevo N5 3Hoogerheyne
HEINO
 
09:00Avior N2 2 Vocluma N2 1Hoogerheyne
HEINO
 
09:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 4 Heeten Sportief N6 2De Jachtlust
TWELLO
 
09:00Avior N6 5 Rood-Wit '75 N6 1De Jachtlust
TWELLO
 
09:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 3 Avior N6 1Sporthal Heeten
HEETEN
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseSalvora N4 1 Avior N4 5De Jachtlust
TWELLO
 
10:00Vocluma N4 2 Avior N4 6De Jachtlust
TWELLO
 
10:00CMV 6 - 1e KlasseRood-Wit '75 N6 1 Avior N6 4De Jachtlust
TWELLO
 
10:00CMV 6 - 1e KlasseHeeten Sportief N6 1 Avior N6 3Sporthal Heeten
HEETEN
 
10:00Salvora N2 2 Avior N2 2Hoogerheyne
HEINO
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Avior N5 1Hoogerheyne
HEINO
 
10:00CMV 6 - HoofdklasseAvior N6 1 Avior N6 2Sporthal Heeten
HEETEN
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 2Hoogerheyne
HEINO
 
11:00Heeten Sportief N6 2 Avior N6 5De Jachtlust
TWELLO
 
11:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 2 Salvora N6 2Sporthal Heeten
HEETEN
 
11:30Avior N4 6 Hooiberg N4 2De Jachtlust
TWELLO
 
12:00Senioren - 2e KlasseBSV DS 2 Avior DS 5De Hiethof
BEEKBERGEN
 
13:00A-jeugd - 1e KlasseHevo MA 1 Avior MA 2Hoogerheyne
HEINO
 
13:00B-jeugd - 2e KlasseRabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 5 Avior MB 5Topsporthal Achterhoek
DOETINCHEM
 
13:00A-jeugd - HoofdklassePauwervoll JA 1 Avior JA 1Calluna
ERMELO
 
13:30A-jeugd - HoofdklasseRivo Rijssen MA 1 Avior MA 1Reggehal
RIJSSEN
 
13:45B-jeugd - 2e KlasseAuto van Oort/Rebelle MB 1 Avior MB 4Theothorne
DIEREN
 
14:30C-jeugd - 2e KlasseVoorwaarts MC 1 Avior MC 4De Jachtlust
TWELLO
 
15:00Senioren - PromotieklasseHellas DS 1 Avior DS 2Feithenhof
NUNSPEET
 
15:30Senioren - 2e KlasseSV Dynamo Apeldoorn HS 10 Avior HS 7Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
16:00Senioren - 1e KlasseBSV DS 1 Avior DS 4De Hiethof
BEEKBERGEN
 
18:00Senioren - 1e KlasseWIK Steenderen DS 2 Avior DS 3het Hooge Wessel
STEENDEREN
 
maandag 11 maart 2019
20:15Avior DR 2 VIOS Eefde DR 2Keizerslanden
DEVENTER
 
dinsdag 12 maart 2019
19:30Avior DR 8 Teuge DR 1't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
21:00Avior DR 1 S.C. GORSSEL DR 1't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
20:15sv Twello DR 2 Avior DR 3Sporthal Zuiderlaan
TWELLO
 
20:30Senioren - 1e KlasseDio Beemte HS 2 Avior HS 5Sporthal Mheenpark
APELDOORN
 
woensdag 13 maart 2019
19:30Volleybal Voorst HR 1 Avior HR 1Dorpshuis Voorst
VOORST GEM VOORST
 
20:15sv SOCII DR 1 Avior DR 7de Lankhorst
WICHMOND
 
donderdag 14 maart 2019
20:45Avior DR 6 VIOS Eefde DR 3Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Avior DR 9 VIOS Eefde DR 4Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Avior DR 4 Luttenberg DR 2Keizerslanden
DEVENTER
 
19:45Avior DR 5 Epse DR 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
 
19:00Senioren - 3e KlasseVoorwaarts DS 7 Avior DS 8De Jachtlust
TWELLO
 
vrijdag 15 maart 2019
19:001B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 3 Spiker MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D11  zaalwacht:D11
bardienst:RD3  
19:002A-jeugd - 2e KlasseAvior MA 3 Dros-Alterno MA 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D6 
19:003B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 5 SV Loil MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D11 
21:003Senioren - 4e KlasseAvior DS 11 GTH/Torpedo DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Niels Westerhuis (LOS)  zaalwacht:D6
21:002Senioren - 2e KlasseAvior DS 6 Voorwaarts DS 4Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H5 
21:001Senioren - PromotieklasseAvior DS 2 SSS DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen 
19:15Senioren - 3e KlasseDros-Alterno DS 10 Avior DS 10Alternohal
APELDOORN
 
20:30Senioren - 1e KlasseBlok '71 HS 1 Avior HS 3IJsselweide
GENDRINGEN
 
21:00Senioren - 1e KlasseSV Dynamo Apeldoorn HS 6 Avior HS 4Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
zaterdag 16 maart 2019
12:301Senioren - 1e KlasseAvior DS 4 Dio Beemte DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D3  zaalwacht:D4
bardienst:MB4  
12:303C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 2 Morgana DVO JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA3 
12:302A-jeugd - 2e KlasseAvior MA 4 GTH/Torpedo MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H7 
14:301Senioren - 1e KlasseAvior DS 3 Focus DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D4  zaalwacht:D3
bardienst:MB5 MB5 
14:303B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 2 Rood-Wit '75 MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA4 
14:302A-jeugd - 1e KlasseAvior MA 2 Volta MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D4 
16:3012Senioren - Derde divisieAvior DS 1 WaHo DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:D1
bardienst:D11 D11 
16:303B-jeugd - 1e KlasseAvior MB 1 Skopein Wivoc MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H7 
18:303Senioren - 1e KlasseAvior HS 6 VIOS Eefde HS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Andre Groothuis ()  zaalwacht:H7
bardienst:D2 D2 
18:301Senioren - 2e KlasseAvior HS 7 Dros-Alterno HS 6Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D6 
09:15C-jeugd - 2e KlasseHevo MC 2 Avior MC 4Hoogerheyne
HEINO
 
09:30C-jeugd - 1e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MC 3 Avior MC 1Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
10:00B-jeugd - HoofdklasseVoorsterslag/VC Zwolle JB 1 Avior JB 1Landstede Sportcentrum
ZWOLLE
 
11:00C-jeugd - 2e KlasseVVH MC 2 Avior MC 2De Sijpel
HARDERWIJK
 
11:30Senioren - PromotieklasseSV Dynamo Apeldoorn HS 4 Avior HS 2Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
12:00A-jeugd - HoofdklasseSpringendal-Set-Up`65 MA 1 Avior MA 1De Schalm
OOTMARSUM
 
12:00A-jeugd - HoofdklasseVoorsterslag/VC Zwolle JA 1 Avior JA 1Landstede Sportcentrum
ZWOLLE
 
12:45C-jeugd - 2e KlasseDio Ugchelen MC 2 Avior MC 6Matenpark
APELDOORN
 
12:45C-jeugd - 2e KlasseDio Ugchelen MC 1 Avior MC 5Matenpark
APELDOORN
 
14:00C-jeugd - TopklasseVoorsterslag/VC Zwolle JC 1 Avior JC 1Het Anker
ZWOLLE
 
14:30C-jeugd - 3e KlasseA.B.S. MC 2 Avior MC 7De Uutvlog
BATHMEN
 
16:00C-jeugd - 1e KlasseVolleybalvereniging ROHDA JC 1 Avior JC 3Burg. Habeshal
TOLKAMER
 
18:00Senioren - 4e KlasseKlarenbeek DS 2 Avior DS 12MFC Klarenbeek (De Pauw)
KLARENBEEK
 
19:30Senioren - Eerste divisieHovoc HS 1 Avior HS 1Dendron Sporthal
HORST
 
maandag 18 maart 2019
20:15Avior DR 7 Hooiberg DR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
21:15BVC'73 DR 1 Avior DR 6't Onderschoer
BARCHEM
 
dinsdag 19 maart 2019
21:00Avior HR 1 Voorwaarts HR 1Zaal De Kuip
DEVENTER
  zaalwacht:H5
20:30D.S.C. DR 1 Avior DR 4Hof van Salland
DIEPENVEEN
  zaalwacht:H5
21:15Senioren - 1e KlasseS.C. GORSSEL HS 1 Avior HS 6't Trefpunt
GORSSEL
  zaalwacht:H5
woensdag 20 maart 2019
19:45VIOS Eefde DR 2 Avior DR 1De Stuw
EEFDE
  zaalwacht:H5
donderdag 21 maart 2019
21:001Senioren - 1e KlasseAvior HS 5 Salvo'18 H2 HS 1Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : H3 
21:002Senioren - 3e KlasseAvior DS 9 Hevo DS 3Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : H3 
19:45Avior DR 3 sv Twello DR 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
 
19:00Senioren - 4e KlasseSV CCW ‘16 DS 1 Avior DS 12De Jachtlust
TWELLO
 
19:00Voorwaarts DR 2 Avior DR 9De Jachtlust
TWELLO
 
19:30Senioren - PromotieklassePauwervoll DS 1 Avior DS 2Calluna
ERMELO
 
19:45VIOS Eefde DR 1 Avior DR 2De Stuw
EEFDE
 
19:45Luttenberg DR 2 Avior DR 5De Achterberg
LUTTENBERG
 
20:45VV Forza DR 1 Avior DR 8Braninkhal
LAREN GLD
 
vrijdag 22 maart 2019
19:001A-jeugd - HoofdklasseAvior JA 1 Scylla JA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D7  zaalwacht:D9
bardienst:RD4  
19:003C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 3 Klarenbeek MC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D8 
19:002B-jeugd - HoofdklasseAvior JB 1 EVV Bultman-Hartholt JB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D9 
21:003Senioren - 3e KlasseAvior DS 8 Salvora DS 4Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H2  zaalwacht:H2
21:002Senioren - 1e KlasseAvior HS 3 Grol HS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H2 
21:001Senioren - 2e KlasseAvior DS 7 A.B.S. DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H2 
21:15Senioren - 2e KlasseDros-Alterno HS 5 Avior HS 7Alternohal
APELDOORN
 
zaterdag 23 maart 2019
09:00CMV 6 - HoofdklasseHeeten Sportief N6 1 Avior N6 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHooiberg N5 2 Avior N5 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
09:00CMV 6 - 1e KlasseSalvora N6 2 Avior N6 3Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
10:00CMV 5 - 1e KlasseHVV N5 1 Avior N5 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
zaalwacht:MC4
10:00CMV 6 - HoofdklasseAvior N6 1 Salvora N6 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 1 Salvora N5 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
11:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 2 Heeten Sportief N6 1Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
11:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 3 Avior N6 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Hooiberg N5 2Sporthal de Kroon
DEVENTER
fluiten : MB3
tellen : MC4 
13:001C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 4 Dros-Alterno MC 4't Haarhuus
SCHALKHAAR
fluiten : D12 
15:001C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 5 SV Dynamo Apeldoorn MC 6't Haarhuus
SCHALKHAAR
fluiten : D10 
15:301Senioren - 4e KlasseAvior DS 12 SV CCW ‘16 DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H5  zaalwacht:D12
bardienst:H1  
15:302B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 4 Auto van Oort/Rebelle MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H5 
15:303C-jeugd - 3e KlasseAvior MC 7 Salvora MC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H5 
17:301Senioren - PromotieklasseAvior HS 2 Dros-Alterno HS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:H4
bardienst:D12 D12 
17:302Senioren - 1e KlasseAvior HS 4 Dros-Alterno HS 4Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Niels Westerhuis (LOS) 
17:303C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 6 A.B.S. MC 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10 
19:303Senioren - 3e KlasseAvior DS 10 Voorwaarts DS 6Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H4  zaalwacht:H1
bardienst:H3 H3 
19:3012Senioren - Eerste divisieAvior HS 1 EVV Bultman-Hartholt HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen 
00:00A-jeugd - HoofdklasseScylla JA 1 Avior JA 1De Vlinder 1
WAGENINGEN
 
00:00C-jeugd - TopklasseDros-Alterno JC 1 Avior JC 1Alternohal
APELDOORN
 
09:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 5 Avior N6 4De Lange Slag
WIJHE
 
09:30C-jeugd - 1e KlasseInnovatiemakelaars.nl WSV JC 1 Avior JC 2de Kei
WARNSVELD
 
10:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 4 Heeten Sportief N6 2De Lange Slag
WIJHE
 
11:00Rood-Wit '75 N6 1 Avior N6 5De Lange Slag
WIJHE
 
13:30Senioren - 1e KlasseSpiker DS 2 Avior DS 4De Bhoele
EERBEEK
 
13:30B-jeugd - 1e KlasseMorgana DVO MB 1 Avior MB 1de Kamp
HENGELO GLD
 
14:00Senioren - 4e KlasseJumbo Van Andel-Ormi DS 5 Avior DS 11Pr. Willem Alexanderhal
EPE
 
14:00A-jeugd - 1e KlasseSDS MA 1 Avior MA 2De Voorde
VOORTHUIZEN
 
14:00B-jeugd - 2e KlasseWIK Steenderen MB 2 Avior MB 5het Hooge Wessel
STEENDEREN
 
15:30Senioren - 1e KlasseInnovatiemakelaars.nl WSV DS 2 Avior DS 3de Kei
WARNSVELD
 
16:00Senioren - 2e KlasseWSV DS 1 Avior DS 6de Voorwaarts
APELDOORN
 
16:30B-jeugd - 2e KlasseHeeten Sportief MB 2 Avior MB 3Sporthal Heeten
HEETEN
 
17:00Senioren - Derde divisieVoorwaarts DS 1 Avior DS 1De Jachtlust
TWELLO
 
17:00B-jeugd - 2e KlasseVoorwaarts MB 2 Avior MB 2De Jachtlust
TWELLO
 
maandag 25 maart 2019
20:15Avior DR 7 Klarenbeek DR 3Keizerslanden
DEVENTER
 
dinsdag 26 maart 2019
20:15sv Twello DR 2 Avior DR 2Sporthal Zuiderlaan
TWELLO
 
20:15sv Twello DR 1 Avior DR 3Sporthal Zuiderlaan
TWELLO
 
woensdag 27 maart 2019
20:00Senioren - 1e KlasseSalvo'18 H2 HS 1 Avior HS 5Tijenraan
RAALTE
 
donderdag 28 maart 2019
20:45Avior DR 9 Volleybal Voorst DR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Avior DR 4 Epse DR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
vrijdag 29 maart 2019
19:15A-jeugd - HoofdklasseKrekkers MA 1 Avior MA 1De Haambrink
MARIAPAROCHIE
 
zaterdag 30 maart 2019
09:00A-jeugd - 2e KlasseGTH/Torpedo MA 1 Avior MA 3Dorpshuis Hoenderloo
HOENDERLOO
 
11:00B-jeugd - 2e KlasseGTH/Torpedo MB 1 Avior MB 4Dorpshuis Hoenderloo
HOENDERLOO
 
11:00A-jeugd - 2e KlasseBruvoc MA 1 Avior MA 4Rhienderoord
BRUMMEN
 
11:30B-jeugd - 2e KlasseAuto van Oort/Rebelle MB 2 Avior MB 5Theothorne
DIEREN
 
13:00C-jeugd - 2e KlasseBruvoc MC 1 Avior MC 3Rhienderoord
BRUMMEN
 
14:00Senioren - PromotieklasseJumbo Van Andel-Ormi HS 1 Avior HS 2Pr. Willem Alexanderhal
EPE
 
14:30C-jeugd - 1e KlasseVoorwaarts JC 1 Avior JC 3De Jachtlust
TWELLO
 
maandag 01 april 2019
20:15Avior DR 9 Bruvoc DR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
20:15Avior DR 2 Avior DR 3Keizerslanden
DEVENTER
 
20:15Luttenberg DR 3 Avior DR 7De Achterberg
LUTTENBERG
 
dinsdag 02 april 2019
21:00Avior HR 1 VIOS Eefde HR 1Zaal De Kuip
DEVENTER
 
19:30Avior DR 8 VIOS Eefde DR 4't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
21:00Avior DR 1 VIOS Eefde DR 1't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
19:30Senioren - 3e KlasseHevo DS 3 Avior DS 8Hoogerheyne
HEINO
 
20:30Senioren - 1e KlasseDio Beemte HS 2 Avior HS 4Sporthal Mheenpark
APELDOORN
 
woensdag 03 april 2019
19:003B-jeugd - HoofdklasseAvior JB 1 VVH JB 1De Scheg
DEVENTER
fluiten : D9 
donderdag 04 april 2019
00:00Avior XR 1 WIK Steenderen XR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Avior DR 4 Avior DR 5Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Avior DR 6 WIK Steenderen DR 1Keizerslanden
DEVENTER
 
20:30Senioren - 1e KlassePrimavo HS 1 Avior HS 5Sporthal Mheenpark
APELDOORN
 
20:30Senioren - 1e KlasseRabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 Avior HS 3Topsporthal Achterhoek
DOETINCHEM
 
vrijdag 05 april 2019
21:001Senioren - 4e KlasseAvior DS 11 Primavo DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D2  zaalwacht:D5
bardienst:RD5  
21:002Senioren - 1e KlasseAvior DS 3 Elite/Dynamo DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D2 
21:003Senioren - 2e KlasseAvior DS 5 Spiker DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D2 
19:15Senioren - 4e KlasseA.B.S. DS 3 Avior DS 12De Uutvlog
BATHMEN
 
20:30D.S.C. HR 1 Avior HR 1Hof van Salland
DIEPENVEEN
 
zaterdag 06 april 2019
09:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 A.B.S. N3 1De Scheg
DEVENTER
 
09:30CMV 3 - 1e KlasseSV CCW ‘16 N3 1 Avior N3 1De Scheg
DEVENTER
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseHeeten Sportief N4 1 Avior N4 5De Scheg
DEVENTER
 
09:30CMV 2 - 1e KlasseA.B.S. N2 1 Avior N2 1De Scheg
DEVENTER
 
10:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 SV CCW ‘16 N3 1De Scheg
DEVENTER
  bardienst:JC3  
10:30CMV 2 - 1e KlasseHevo N2 1 Avior N2 1De Scheg
DEVENTER
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 5 Voorwaarts N4 1De Scheg
DEVENTER
 
11:00CMV 3 - 1e KlasseHooiberg N3 1 Avior N3 1De Scheg
DEVENTER
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 5 Hooiberg N4 1De Scheg
DEVENTER
 
10:302C-jeugd - 1e KlasseAvior MC 1 SV Dynamo Apeldoorn MC 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA4  zaalwacht:D1
bardienst:JC3  
10:303B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 2 Luttenberg MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA4 
10:301A-jeugd - HoofdklasseAvior MA 1 VVH MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Marjolein Orie (LOS) 
12:303B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 3 Bruvoc MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA1  zaalwacht:D4
bardienst:MA1 MA1 
12:302C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 2 VVH MC 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA1 
12:301A-jeugd - 2e KlasseAvior MA 4 Spiker MA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MA1 
14:301Senioren - 1e KlasseAvior DS 4 Dros-Alterno DS 5Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Jos Hulsebos ()  zaalwacht:0
bardienst:MB3 MB3 
14:303B-jeugd - 1e KlasseAvior MB 1 VV Forza MB 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Lars van Heijningen (LOS) 
14:302C-jeugd - TopklasseAvior JC 1 SV Dynamo Apeldoorn JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Andre Groothuis () 
16:3012Senioren - Derde divisieAvior DS 1 Set Up '69 DS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:H6
bardienst:D6 D6 
16:303C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 2 Volley '68 JC 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : Sebastiaan Assink (H5) 
18:301Senioren - PromotieklasseAvior DS 2 Voorwaarts DS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  zaalwacht:D2
bardienst:H4 H4 
18:302Senioren - 1e KlasseAvior HS 6 De Hofnar-Bovo HS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D1 
00:00B-jeugd - 2e KlasseDros-Alterno MB 3 Avior MB 4Alternohal
APELDOORN
 
09:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 4 Avior N4 2Hoogerheyne
HEINO
 
09:00CMV 5 - 1e KlasseHevo N5 3 Avior N5 2De Marke
HATTEM
 
09:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 4 Voorwaarts N3 1't Asspel
MARIENHEEM
 
09:00Heeten Sportief N6 2 Avior N6 5Sporthal Heeten
HEETEN
 
09:00CMV 6 - 1e KlasseRood-Wit '75 N6 1 Avior N6 4Sporthal Heeten
HEETEN
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 3Hoogerheyne
HEINO
 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 4 A.B.S. N4 1Hoogerheyne
HEINO
 
10:00B-jeugd - 2e KlasseS.C. GORSSEL MB 1 Avior MB 5't Trefpunt
GORSSEL
 
10:00Hevo N2 2 Avior N2 2't Asspel
MARIENHEEM
 
10:00Avior N4 6 Salvora N4 2't Asspel
MARIENHEEM
 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Hevo N4 1Hoogerheyne
HEINO
 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 1 Hevo N5 3De Marke
HATTEM
 
10:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 2 Avior N6 1Sporthal Heeten
HEETEN
 
10:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 3 Heeten Sportief N6 1Sporthal Heeten
HEETEN
 
10:00CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 4 Vocluma N3 1't Asspel
MARIENHEEM
 
10:15C-jeugd - 2e KlasseDio Ugchelen MC 1 Avior MC 3Matenpark
APELDOORN
 
10:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 3 Avior N4 1Hoogerheyne
HEINO
 
11:00A-jeugd - HoofdklasseRabobank Orion Volleybal Doetinchem JA 1 Avior JA 1Topsporthal Achterhoek
DOETINCHEM
 
11:00Avior N2 2 Voorwaarts N2 2't Asspel
MARIENHEEM
 
11:00CMV 4 - 1e KlasseHevo N4 1 Avior N4 1Hoogerheyne
HEINO
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseHVV N5 1 Avior N5 1De Marke
HATTEM
 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Salvora N5 2De Marke
HATTEM
 
11:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 4 Avior N6 5Sporthal Heeten
HEETEN
 
11:00CMV 6 - 1e KlasseSalvora N6 2 Avior N6 2Sporthal Heeten
HEETEN
 
11:00CMV 6 - HoofdklasseAvior N6 1 Avior N6 3Sporthal Heeten
HEETEN
 
11:00CMV 3 - 1e KlasseVocluma N3 1 Avior N3 3't Asspel
MARIENHEEM
 
11:30Avior N4 6 Voorwaarts N4 3't Asspel
MARIENHEEM
 
11:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 3 Hevo N4 2Hoogerheyne
HEINO
 
11:30CMV 3 - 1e KlasseVoorwaarts N3 2 Avior N3 3't Asspel
MARIENHEEM
 
12:30C-jeugd - 3e KlasseHevo MC 4 Avior MC 7Hoogerheyne
HEINO
 
13:00C-jeugd - 2e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MC 5 Avior MC 4Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
14:30C-jeugd - 2e KlasseSalvora MC 1 Avior MC 6Tijenraan
RAALTE
 
14:30C-jeugd - 2e KlasseHevo MC 1 Avior MC 5Hoogerheyne
HEINO
 
14:45Senioren - 3e KlasseSV Dynamo Apeldoorn DS 10 Avior DS 9Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
16:30Senioren - 2e KlasseSalvora DS 2 Avior DS 7Tijenraan
RAALTE
 
16:30Senioren - 3e KlasseAuto van Oort/Rebelle DS 4 Avior DS 10Theothorne
DIEREN
 
17:00Senioren - PromotieklasseVZK HS 1 Avior HS 2De Kamphal
WEZEP
 
18:30Senioren - Eerste divisieFocus4U Woudenberg HS 1 Avior HS 1De Camp
WOUDENBERG
 
maandag 08 april 2019
20:15Avior DR 7 Heeten Sportief DR 3Keizerslanden
DEVENTER
 
20:45Hooiberg DR 2 Avior DR 9De Hooiberg
OLST
 
dinsdag 09 april 2019
21:00Avior HR 1 SV Nieuw Heeten HR 1Zaal De Kuip
DEVENTER
  zaalwacht:D9
00:00Avior DR 1 sv Twello DR 1't Haarhuus
SCHALKHAAR
 
woensdag 10 april 2019
00:00Volleybal Voorst XR 1 Avior XR 1Dorpshuis Voorst
VOORST GEM VOORST
 
donderdag 11 april 2019
21:001Senioren - 1e KlasseAvior HS 5 SV Dynamo Apeldoorn HS 7Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : Marjolein Orie (LOS) 
21:002Senioren - 3e KlasseAvior DS 9 BSV DS 3Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : Jos Hulsebos () 
19:45Avior DR 3 Avior DR 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
 
vrijdag 12 april 2019
19:002C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 4 Hevo MC 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D7  zaalwacht:D7
bardienst:RD6  
19:003C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 3 SV Dynamo Apeldoorn MC 6Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D8 
19:001A-jeugd - HoofdklasseAvior JA 1 Voorsterslag/VC Zwolle JA 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
 
21:003Senioren - 3e KlasseAvior DS 10 SV Dynamo Apeldoorn DS 9Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H7  zaalwacht:H3
21:001Senioren - 1e KlasseAvior HS 3 S.C. GORSSEL HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D3 
21:002Senioren - 2e KlasseAvior DS 7 Auto van Oort/Rebelle DS 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H7 
19:00B-jeugd - 2e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MB 4 Avior MB 3Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
19:00B-jeugd - HoofdklasseSV Dynamo Apeldoorn JB 1 Avior JB 1Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
 
19:15Senioren - 1e KlasseDros-Alterno DS 6 Avior DS 4Alternohal
APELDOORN
 
19:30Volleybal Voorst DR 1 Avior DR 8Dorpshuis Voorst
VOORST GEM VOORST
 
21:00Senioren - 4e KlasseVocluma DS 2 Avior DS 11't Asspel
MARIENHEEM
 
zaterdag 13 april 2019
17:302Senioren - 4e KlasseAvior DS 12 Dio Ugchelen DS 2Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : H4  zaalwacht:D12
bardienst:D7 D7 
17:303B-jeugd - 2e KlasseAvior MB 4 SV Dynamo Apeldoorn MB 5Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : JA1 
17:303C-jeugd - 1e KlasseAvior JC 3 Dros-Alterno JC 2Keizerslanden
DEVENTER
fluiten : JA1 
09:00CMV 6 - HoofdklasseAvior N6 1 Heeten Sportief N6 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MB5
tellen : JC2 
09:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 3 Salvora N6 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MB5
tellen : JC2 
10:00CMV 6 - 1e KlasseHeeten Sportief N6 1 Avior N6 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MB5
tellen : JC2 
11:00CMV 6 - HoofdklasseSalvora N6 2 Avior N6 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MB5
tellen : JC2 
11:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 2 Avior N6 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : MB5
tellen : JC2 
13:301Senioren - 1e KlasseAvior HS 4 Salvo'18 H2 HS 1Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H1  zaalwacht:H4
bardienst:H1  
13:302C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 6 Hevo MC 4Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D12 
13:303C-jeugd - 3e KlasseAvior MC 7 Hevo MC 3Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D12 
15:302Senioren - 3e KlasseAvior DS 8 SV Dynamo Apeldoorn DS 10Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : H4  zaalwacht:D8
bardienst:D9 D9 
15:301Senioren - PromotieklasseAvior HS 2 SV Dynamo Apeldoorn HS 5Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen 
15:303C-jeugd - 2e KlasseAvior MC 5 SV Dynamo Apeldoorn MC 4Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : D10 
17:3012Senioren - Eerste divisieAvior HS 1 Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 2Sporthal Schalkhaar
SCHALKHAAR
fluiten : aangewezen  bardienst:D7 D7 
09:00C-jeugd - 2e KlasseVVH MC 1 Avior MC 2De Sijpel
HARDERWIJK
  bardienst:D7 D7 
09:00Vocluma N2 1 Avior N2 2Hoogerheyne
HEINO
  bardienst:D7 D7 
09:00Rood-Wit '75 N6 1 Avior N6 5De Lange Slag
WIJHE
  bardienst:D7 D7 
09:00CMV 6 - 1e KlasseAvior N6 4 Heeten Sportief N6 2De Lange Slag
WIJHE
  bardienst:D7 D7 
09:00CMV 3 - 1e KlasseA.B.S. N3 1 Avior N3 1De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
09:30CMV 2 - 1e KlasseVoorwaarts N2 1 Avior N2 1De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
09:30Hevo N2 3 Avior N2 2Hoogerheyne
HEINO
  bardienst:D7 D7 
09:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 Hooiberg N3 1De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
09:30Voorwaarts N4 3 Avior N4 6De Hooiberg
OLST
  bardienst:D7 D7 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Hevo N4 2De Uutvlog
BATHMEN
  bardienst:D7 D7 
09:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 A.B.S. N4 1De Uutvlog
BATHMEN
  bardienst:D7 D7 
10:00CMV 2 - 1e KlasseHeeten Sportief N2 1 Avior N2 1De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
10:00CMV 3 - 1e KlasseVoorwaarts N3 1 Avior N3 3De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
10:00CMV 4 - 1e KlasseVoorwaarts N4 2 Avior N4 5De Hooiberg
OLST
  bardienst:D7 D7 
10:00Hooiberg N4 2 Avior N4 6De Hooiberg
OLST
  bardienst:D7 D7 
10:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 2 Avior N4 3De Uutvlog
BATHMEN
  bardienst:D7 D7 
10:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 1 Avior N5 2Hoogerheyne
HEINO
  bardienst:D7 D7 
10:00CMV 6 - 1e KlasseRood-Wit '75 N6 1 Avior N6 4De Lange Slag
WIJHE
  bardienst:D7 D7 
10:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 4 Voorwaarts N3 2De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
10:30CMV 3 - 1e KlasseAvior N3 2 Avior N3 1De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
10:30CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 1 Avior N4 4De Uutvlog
BATHMEN
  bardienst:D7 D7 
11:00CMV 3 - 1e KlasseHooiberg N3 2 Avior N3 3De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 5 Vocluma N4 1De Hooiberg
OLST
  bardienst:D7 D7 
11:00CMV 5 - 1e KlasseAvior N5 2 Hooiberg N5 2Hoogerheyne
HEINO
  bardienst:D7 D7 
11:00CMV 4 - 1e KlasseAvior N4 3 Avior N4 4De Uutvlog
BATHMEN
  bardienst:D7 D7 
11:00CMV 5 - 1e KlasseSalvora N5 2 Avior N5 1Hoogerheyne
HEINO
  bardienst:D7 D7 
11:00Heeten Sportief N6 2 Avior N6 5De Lange Slag
WIJHE
  bardienst:D7 D7 
11:30A-jeugd - 1e KlasseInnovatiemakelaars.nl WSV MA 1 Avior MA 2de Kei
WARNSVELD
  bardienst:D7 D7 
11:30B-jeugd - 2e KlasseSpiker MB 1 Avior MB 2De Bhoele
EERBEEK
  bardienst:D7 D7 
11:30C-jeugd - 1e KlasseSV Dynamo Apeldoorn MC 2 Avior MC 1Omnisport Apeldoorn
APELDOORN
  bardienst:D7 D7 
11:30CMV 3 - 1e KlasseHooiberg N3 2 Avior N3 4De Jachtlust
TWELLO
  bardienst:D7 D7 
11:30Avior N4 6 Vocluma N4 2De Hooiberg
OLST
  bardienst:D7 D7 
13:00B-jeugd - 1e KlasseSkopein Wivoc MB 1 Avior MB 1Sport en Turnhal
WINTERSWIJK
  bardienst:D7 D7 
13:30A-jeugd - 2e KlasseSpiker MA 1 Avior MA 3De Bhoele
EERBEEK
  bardienst:D7 D7 
15:00Senioren - 2e KlasseBruvoc DS 1 Avior DS 6Rhienderoord
BRUMMEN
  bardienst:D7 D7 
16:00A-jeugd - HoofdklasseSSS MA 1 Avior MA 1De Meerwaarde
BARNEVELD
  bardienst:D7 D7 
16:00C-jeugd - 1e KlasseVV Forza JC 1 Avior JC 2Braninkhal
LAREN GLD
  bardienst:D7 D7 
16:30Senioren - 2e KlasseDros-Alterno DS 9 Avior DS 5Alternohal
APELDOORN
  bardienst:D7 D7 
17:00Senioren - 1e KlasseSkopein Wivoc HS 2 Avior HS 6Sport en Turnhal
WINTERSWIJK
  bardienst:D7 D7 
17:00Senioren - Derde divisieVVH DS 1 Avior DS 1De Sijpel
HARDERWIJK
  bardienst:D7 D7 
17:30Senioren - 2e KlasseSpiker HS 1 Avior HS 7De Bhoele
EERBEEK
  bardienst:D7 D7 
18:00Senioren - 1e KlasseVIOS Eefde DS 1 Avior DS 3De Stuw
EEFDE
  bardienst:D7 D7 
18:30Senioren - PromotieklasseBlok EVC DS 1 Avior DS 2De Koekoek
VAASSEN
  bardienst:D7 D7 


© Volleybalvereniging Avior